Panel používateľa

Isegrim

13 položiek

Isegrim - krmivá ukrývajúce v sebe divokú prírodu

Divoký ako príroda.

Jednoducho prirodzená strava, ktorej sa vaši psy už nevzdajú. Rešpektuje stravovacie spektrum divokých vlkov.
Psy zdedili vlčiu DNA a s ňou aj veľa spoločných rysov a zvláštností. Aj keď sa to niekedy nezdá, psy sú vo vnútri tiež divokí ako príroda a s vlkmi ich spája aj ich prirodzený jedálny lístok. Inými slovami, psy sa tešia dobrému zdraviu, pokiaľ ich strava nasleduje princípy stravovania samotných vlkov. To znamená predovšetkým prirodzenú túžbu po čerstvom mäse.

Práve tu ponúkajú živinami nabité prírodné receptúry Isegrim, ktorých obsah tvorí minimálne z 50% práve mäso. Receptúry sú bezobilné a obsahujú množstvo zeleniny, lesných plodov a divokých bylín pre podporu trávenia, imunitného systému a metabolizmu psov.

Pes vzišiel z vlka a vyrástol ako lovec - jeho čeľuste, zuby a zažívací systém jasne ukazujú na to, že je stále mäsožravcov. A to je presne dôvod, prečo Isegrim ponúka dokonalú voľbu pre vaše psov - výživa založená na mäse bohatom na živočíšne bielkoviny a tuky!

Iba vysoko kvalitné prírodné ingrediencie.

Vysoký obsah čerstvého mäsa.

Isegrim ponúka najvyšší obsah čerstvého mäsa v suchých krmivách i konzervách! Tento prémiový obsah je:

- v konzervách 92% mäsa a vývaru / 8% ovocia, zeleniny a divokých bylín / 0% obilia,

- v suchých krmivách 92% mäsa a zeleniny / 8% ovocia a divokých bylín / 0% obilia.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.