Panel používateľa

Shelma

9 položiek

Shelma - prémiové krmivo pre mačkyProdukty Shelma sú prémiové krmivo bez obilnín a s vysokým obsahom živočíšnych proteínov. Granule sú plné čerstvého lososa, hovädzieho, kuracieho a morčacieho a jedálniček vašej šelmy môžete spestriť lahodnými filetky vo vrecúškach. Do všetkých produktov sú pridané superpotraviny ako spirulina, rakytník, brusnice a bylinky pre zlepšenie prirodzenej obranyschopnosti. Všetko navyše bez pridaného cukru, umelých dochucovadiel, konzervantov a farbív.

 - Až 85% živočíšneho proteínu. 

 Pretože v krmive denne dostane veľkú dávku proteínov živočíšneho pôvodu.

 - Receptúra bez obilnín. 

 Pretože produkty Shelma sú založené na receptúre bez obilnín, lepku, pridaných cukrov, umelých dochucovadiel, konzervantov a farbív.

 - Podporuje vitalitu a spokojnosť.

 Pretože vďaka vyváženému pomeru vitamínov a ďalších zložiek podporí zdravie, vitalitu a spokojnosť vašej mačky.
A tiež skvele chutí!

- Schválené veterinármi.

Pretože krmivo Shelma bolo dôkladne testované a schválené veterinármi.

Vyberte si najvhodnejšiu Shelmu pre vašu šelmu. S lososom alebo hovädzím pre kastrované mačky, s kuracím pre dospelé mačky alebo morčacím pre mačiatka. Vždy s vysokým obsahom živočíšnych proteínov a bez lepku.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.