Panel používateľa

Fitmin

21 položiek

Sme tradičná česká značka sídliaca v srdci Orlických hôr, kde s rešpektom k prírode a láskou k zvieratám vyrábame kvalitné a vyvážená krmivá takmer 20 rokov. Zvieratá sú súčasťou našich životov, preto sa všetko, čo robíme, snažíme robiť s ohľadom na ich prirodzenosť a rozličné požiadavky, ktoré v priebehu života majú. Sme ľudia so srdcom a takých ľudí máme aj okolo seba, či už sú to významní chovatelia, alebo ľudia, ktorí sú špičkami vo svojich odboroch - členovia národného musherského tímu, pretekári v bull športoch alebo napríklad v agility. Vďaka týmto ľuďom môžeme naše produkty neustále vylepšovať a posúvať ich ďalej. Krmivá vyrábame poctivo, vždy veľmi dôkladne vyberáme suroviny a nebojíme sa ísť vývoju naproti. Vďaka tomu môžeme už od roku 2015 ponúkať granule s čerstvým mäsom. Vymysleli sme, ako do granúl môžeme pridávať poctivé čerstvé mäso bez kosti. Tento postup zaručuje nielen skvelé výživové vlastnosti výsledných produktov, ale aj ich jedinečnú chutnosť. Živiny zostávajú vo výbornej kvalite a nie sú zničené vysokými teplotami ako v prípade, že je mäso najskôr spracované v múčku a až potom spracovalo do granúl.
Nezanedbateľnou časťou "Fitmin party" sú tiež psy a ľudia starajúci sa o ne v našej chovateľskej stanici Fitmin. Tu sa zameriavame na odchov border kólií a zároveň tu prirodzene testujeme chutnosť krmív na plne aktívnych psoch (testovanie prebieha tak, že sú psovi ponúknuté dva varianty krmiva a sleduje sa, ktorému dá prednosť a viac ho skonzumuje). Psy súťažia v agility, skladajú skúšky v pasení oviec a v neposlednom rade poskytujú canisterapeutickú starostlivosť. Kondície psov, zdravý spôsob života a ich pohodový pohľad na svet nám prináša predovšetkým radosť a zároveň to dokazuje, že krmivá robíme dobre.
Pre psov ponúkame kompletné suché krmivá, výživové doplnky, kompletné mokré krmivá aj pochúťky. Vďaka širokému sortimentu vyberiete výživu "šitú na mieru" každému psovi.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.