Panel používateľa

Fitmin

46 položiek

Sme tradičná česká značka sídliaca v srdci Orlických hôr, kde s rešpektom k prírode a láskou k zvieratám vyrábame kvalitné a vyvážená krmivá takmer 20 rokov. Zvieratá sú súčasťou našich životov, preto sa všetko, čo robíme, snažíme robiť s ohľadom na ich prirodzenosť a rozličné požiadavky, ktoré v priebehu života majú. Sme ľudia so srdcom a takých ľudí máme aj okolo seba, či už sú to významní chovatelia, alebo ľudia, ktorí sú špičkami vo svojich odboroch - členovia národného musherského tímu, pretekári v bull športoch alebo napríklad v agility. Vďaka týmto ľuďom môžeme naše produkty neustále vylepšovať a posúvať ich ďalej. Krmivá vyrábame poctivo, vždy veľmi dôkladne vyberáme suroviny a nebojíme sa ísť vývoju naproti. Vďaka tomu môžeme už od roku 2015 ponúkať granule s čerstvým mäsom. Vymysleli sme, ako do granúl môžeme pridávať poctivé čerstvé mäso bez kosti. Tento postup zaručuje nielen skvelé výživové vlastnosti výsledných produktov, ale aj ich jedinečnú chutnosť. Živiny zostávajú vo výbornej kvalite a nie sú zničené vysokými teplotami ako v prípade, že je mäso najskôr spracované v múčku a až potom spracovalo do granúl.
Nezanedbateľnou časťou "Fitmin party" sú tiež psy a ľudia starajúci sa o ne v našej chovateľskej stanici Fitmin. Tu sa zameriavame na odchov border kólií a zároveň tu prirodzene testujeme chutnosť krmív na plne aktívnych psoch (testovanie prebieha tak, že sú psovi ponúknuté dva varianty krmiva a sleduje sa, ktorému dá prednosť a viac ho skonzumuje). Psy súťažia v agility, skladajú skúšky v pasení oviec a v neposlednom rade poskytujú canisterapeutickú starostlivosť. Kondície psov, zdravý spôsob života a ich pohodový pohľad na svet nám prináša predovšetkým radosť a zároveň to dokazuje, že krmivá robíme dobre.
Pre psov ponúkame kompletné suché krmivá, výživové doplnky, kompletné mokré krmivá aj pochúťky. Vďaka širokému sortimentu vyberiete výživu "šitú na mieru" každému psovi.

  • Fitmin For Life

    Hľadáte krmivo s tradíciou, ktoré je kompromisom medzi cenou a kvalitou a uspokojí chute vášho psa počas celého života? Vyskúšajte krmiva z...

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie