Panel používateľa

Fitmin

18 položiek

Sme tradičná česká značka sídliaca v srdci Orlických hôr, kde s rešpektom k prírode a láskou k zvieratám vyrábame kvalitné a vyvážená krmivá už takmer 20 rokov. Zvieratá sú súčasťou našich životov, preto sa všetko, čo robíme, snažíme robiť s ohľadom na ich prirodzenosť a rozličné požiadavky, ktoré v priebehu života majú. Sme srdciar a takých ľudí máme aj okolo seba, či už sú to úspešní chovatelia, alebo ľudia, ktorí mačičkám poskytujú domov. Vďaka týmto ľuďom môžeme naše produkty neustále vylepšovať a posúvať ich ďalej. Krmivá vyrábame poctivo, vždy veľmi dôkladne vyberáme suroviny a nebojíme sa ísť vývoju naproti. Vďaka tomu môžeme už od roku 2015 ponúkať granule s čerstvým mäsom.

Pre mačky máme dve varianty suchých krmív (granúl), a to buď superprémiové grain free krmivá z rady Purity Holistic Cat Food plné tých najlepších surovín ako sú blahodarné bylinky či rozličné druhy ovocia a zeleniny, alebo prémiové krmivá Fitmin For Life, ktoré sú založené na ryži a iste sa stanú výbornou voľbou pre každého chovateľa, ktorý hľadá kompromis medzi cenou a kvalitou. A pretože vieme, že mačka je od pôvodu mäsožravú šelmou, sú krmivá Fitmin plná kvalitného čerstvého mäsa, ktoré má nezastupiteľné vlastnosti a zaručí jedinečnú chuť výsledných granuliek. Nezabúdame ani na mačky, ktoré preferujú "mokré" krmivá. Pre nich sú v ponuke šťavnaté kapsičky a mäsové vaničky z vysoko kvalitného mäsa.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.