Panel používateľa

Posielame ihneď - nečakáme

Platba prevodom

 

 

V prípade, že ste zadali pri vytváraní objednávky platbu bankovým prevodom, stačí poslať potvrdenie o zadaní platby a my objednávku zabalíme a odošleme okamžite, bez čakania na pripísanie sumy na účet.

 

Ako na to:

- vytvoríte objednávku s možnosťou platby - "Bankovým prevodom"

- po vytvorení objednávky Vám príde potvrdzujúci email o úspešnom vytvorení objednávky

- pôjdete do Vášho internet bankingu a zadáte platbu na úhradu Vami vytvorenej objednávky

- po vytvorení platby Vám rozhranie internet bankingu ponúkne možnosť stiahnuť potvrdenie o zadaní platby - stiahnite ho (väčšinou PDF)

Stiahnuť potvrdenie

- ak sa Vám potvrdenie nedá stiahnuť, stačí ak monitor PC či notebooku odfotíte mobilom alebo spravíte printscreen obrazovky PC, notebooku či mobilného telefónu

- toto potvrdenie či fotku platby odošlete ako odpoveď na ktorýkoľvek email od nás ohľadom Vašej objednávky

 

A je hotovo, vašu platbu automaticky priradíme k objednávke a môžeme začať baliť.

 

 

 

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do váhy 50kg máte dopravu zdarma (neplatí pre 25kg krmivá pre hosp. zvieratá). 

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na mail alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku potvrdenia o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment značiek krmív pre všetky zvieratá. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.