Panel používateľa

Naše služby

Nadštandardný prístup k zákazníkom

K našim zákazníkom pristupujeme ako k samému sebe, nadštandard je u nás štandard. Každý zákazník je pre nás ten najdôležitejší a extra prístup pre každého je samozrejmosťou. Telefonická a e-mailová komunikácia sú samozrejmosťou, viete o každom našom kroku a stave vašej objednávky.

Pristupujeme ku každej objednávke ako k výnimočnej, každé krmivo či doplnok balíme poctivo a kvalitne, odosielame ihneď ako sa najrýchlejšie dá a v prípade akýchkoľvek komplikácií riešime všetko so zákazníkom.

V prípade akýchkoľvek nejasností či otázok nás viete kontaktovať po telefóne, emailom, ale aj cez messenger či whatsapp a my Vám odpovieme na otázky, objasníme nejasnosti či dáme do poriadku akýkoľvek problém či jednoducho poradíme ohľadom krmív, ak sa neviete rozhodnút.

Zákazníci o nás napísali:

 • Kinga Kresanová

  Dnes prišlo krmivo pre naše kone, objednané v sobotu.Perfektná spolupráca, aj nabudúce.Ďakujem
 • Zuzana Repárová Uherková

  Kvalitné krmivá, dobre ceny a skvelí ľudia.
 • Barbora Mazúrová

  Musím Gazoo len odporúčať. Široký výber krmiva pre rôzne zvieratá, výborný prístup, komunikácia hneď po odoslaní objednávky. Krmivo dokážu dopraviť v krátkom čase, za výbornú cenu. Naše zvieratá sú s krmivom mimoriadne spokojné.

Extra vernostný a bonusový systém

Extra výhody pri nakupovaní. Množstvo bonusov a kombinovateľných zliav. 

Zoznam venostných a bonusových výhod

Objednávky aj osobne

Objednávať u nás možete nielen klasicky na stránkach nášho e-shopu, ale aj telefonicky či osobne. Poradíme, vysvetlíme, a podáme všetky informácie, ktoré vás zaujímajú.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

V prípade, že ste u nás nenašli, čo ste hľadali, napíšte nám a my spravíme všetko pre nápravu. Je možné, že daný tovar práve pripravujeme do predaja, nakoľko denne pridávame nové produkty do našej ponuky.

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do váhy 50kg máte dopravu zdarma (neplatí pre 25kg krmivá pre hosp. zvieratá). 

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na mail alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku potvrdenia o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment značiek krmív pre všetky zvieratá. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.