Panel používateľa

O nás

Kto vlastne sme?

Kto vlastne sme?

Sme mladá rodinka, v klasickej až priam "ideálnej" zostave, 2 rodičia, 2 deti - dievčatko a chlapec. Sme mladý pár po tridsiatke plný odhodlania a pozitívnej energie. Láske a rešpektu k prírode nás naučili naši rodičia a preto to máme v krvi. 

A naše domáce zvieratá, naši miláčikovia, naši členovia rodiny potrebujú od nás len to nalepšie. A to sa týka aj toho, čo im dávame jesť. Či už máte doma psíka či mačičku, alebo Vám učaroval zakrslý králik či morča alebo ste milovník exotických vtákov či rybičiek a máte doma menšie či väčšie akvárium alebo jazierko na záhrade, nájdete v našej ponuke všetko, aby ste svojich domácich miláčikov nakŕmili.

Aj zvieratá na dvore, z ktorých máme úžitok si zaslúžia kvalitné krmivo. Preto u nás nájdete aj kompletný sortiment kŕmnych zmesí či samostatných komponentov pre hospodárske zvieratá -hydinukrálikykone ale aj ovce, kozy, ošípané a mnoho ďalšieho.

A aj to je dôvod, prečo sme si otvorili obchod s krmivami pre zvieratá. Pretože chceme, aby všetky zvieratá vždy mali čo jesť - dobré a kvalitné krmivo. Pretože plné brucho je základ spokojnosti. A vy sami viete, aký spokojný sú tí naši domáci maznáci, keď sa dobre napapajú a dostanú dobroty či do misky či ako odmenu a maškrtu.

A naše smerovanie? Naše ciele teraz aj v budúcnosti?

Ponúknuť vám len to najlepšie.

Kvalitné krmivá, ktoré splnia všetky vaše požiadavky a požiadavky vašich zvierat. Aby ste boli vy aj vaše zvieratká spokojní. Aj preto nájdete u nás v ponuke mimo bežne predávaných značiek aj sortiment menej známych výrobcov, ktorý až tak bežne v obchodoch nenájdete, avšak kvalitou ich veľakrát prevyšujú.

Kvalitné služby, vďaka ktorým budete najspokojnejší zákazníci zo všetkých. Aby ste vedeli, že práve na Vás záleží, že ste všetci najdôležitejší. Že nie ste len čísla kvôli zárobku. Voláme, aby ste vedeli presne v akom štádiu je Vaša objednávka. Radíme, ak si neviete vybrať či potrebujete objasniť otázky, na ktoré si neviete zodpovedať sami. Komunikujeme tak, aby bolo všetko jasné a dávame "všetky karty na stôl". Snažíme sa všetko robiť na 200 percent, aby to čo spravíme bolo v najvyššej kvalite.

Recenzia Heureka Gazooo.sk

Recenzia Heureka Gazoo.sk

Nízke ceny, nech si každý môže kúpiť čo potrebuje. Držíme ceny čo najnižšie za každej okolnosti a snažíme sa udržať nami predávaný sortiment dostupný čo najviac ľuďom. Sme predsa len "obyčajný" tak isto, ako aj vy všetci.

Široký výber, ktorý stále rozširujeme, aby si u nás vybral naozaj každý. V ponuke už máme viac ako 25 značiek krmív pre všetky druhy bežne chovaných zvierat, veľký počet rôznych doplnkov a maškŕt a celkovo v ponuke viac ako 1400 produktov. Takže vybrať si je naozaj z čoho :).

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do váhy 50kg máte dopravu zdarma (neplatí pre 25kg krmivá pre hosp. zvieratá). 

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na mail alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku potvrdenia o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment značiek krmív pre všetky zvieratá. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.