Panel používateľa

O nás

Kto vlastne sme?

Kto vlastne sme?

Sme mladá rodinka, v klasickej až priam "ideálnej" zostave, 2 rodičia, 2 deti - dievčatko a chlapec. Sme mladý pár po tridsiatke plný odhodlania a pozitívnej energie. Láske a rešpektu k prírode nás naučili naši rodičia a preto to máme v krvi. Sami máme doma psa, kocúra a veľké akvárium plné rybičiek.

Naša doga Matildakocúr Fidel540L akvárium

 

A naše domáce zvieratá, naši miláčikovia, naši členovia rodiny potrebujú od nás len to nalepšie. A to sa týka aj toho, čo im dávame jesť. A aj to je dôvod, prečo sme si otvorili obchod s krmivami pre zvieratá. Pretože chceme, aby naše aj vaše zvieratá vždy mali čo jesť - dobré a kvalitné krmivo. Pretože plné brucho je základ spokojnosti.

A naše smerovanie? Naše ciele? Ponúknuť vám to najlepšie. Kvalitné krmivá, ktoré splnia všetky vaše požiadavky. Aby ste boli vy aj vaše zvieratká spokojní. Aj preto nájdete u nás v ponuke mimo bežných značiek aj sortiment menej známych značiek, ktorý až tak bežne v obchodoch nenájdete, avšak kvalitou ich veľakrát prevyšujú.

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do váhy 50kg máte dopravu zdarma (neplatí pre 25kg krmivá pre hosp. zvieratá). 

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na mail alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku potvrdenia o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment značiek krmív pre všetky zvieratá. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

blank
 • Essential Jaguar
 • Bohemia pet food morčacie
 • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Prihlásenie