Panel používateľa

Doprava a platba

Doprava tovaru

Možnosti dopravy a platby

Možnosti platby:

1. Hotovosť (pri osobnom odbere) - 0€

2. Platba prevodom - 0€

3. Dobierka - 1,20€

4. PayPal - 1 až 4€, podľa výšky sumy za objednávku

 

Možnosti dopravy:

1. Osobný odber na adrese firmy Štefánikova 855/21, Gajary (v časoch 09:00-12:00 a 16:00-18:00, treba sa aspoň jednu hodinu dopredu ohlásiť na tel. č.: 0948 902 752 alebo 0903 491 773)

Balíky posielame iba v rámci Slovenskej republiky.

2. Kuriér - zadarmo, pri nákupe nad 49€ (neplatí pre tovar - kŕmne zmesi pre hosp. zvieratá) pri hmotnosti do 49kg, alebo pri nákupe nad 100€ do hmotnosti 98kg.

3. Kuriér - zvýhodnená doprava iba za 2€ pri nákupe nad 30€ do 49€ (neplatí pre tovar - kŕmne zmesi pre hosp. zvieratá), prípadne za 4€ alebo 6€ pri váhovo vyšších objednávkach.

4. Kuriér - zvýhodnená doprava pre tovar "kŕmne zmesi":

    - pri objednaní od 2 do 4 kusov 4,50€ za 1ks 25kg balenie

    - pri objednaní od 5 a viac kusov 4,30€ za 1ks 25kg baleniapaletaMožnosť posielania tovaru na pol paletách (HP) a paletách (FP). Ceny prepravy závisia od miesta dodania, nacenenie prepravy po vytvorení objednávky (voľba "Individuálne nacenenie dopravy").

    - pol paleta HP maximálne do 250kg od 13€ do 41€

    - celá paleta FP maximálne do 1200kg od 21€ do 143€

 

5. Kuriér - podľa váhy balíka, od 3,40€ do 7,20€ (maximálna váha jedného balíka je 50kg):

    - balík do 1kg   - 3,40€

    - balík do 5kg   - 3,70€

    - balík do 10kg - 4,11€

    - balík do 20kg - 5,13€

    - balík do 30kg - 5,92€

    - balík do 40kg - 7,29€

    - balík do 50kg - 8,67€

Rozvoz tovaru

6. Individuálne dohadovaná doprava, rozvoz krmív našim autom - Individuálna doprava dohadovaná samostatne nezávisle od cien ostatnej dopravy. Využíva sa v prípade objemnejších objednávok od 50kg (prevažne krmivá a kŕmne komponenty v 25kg baleniach). Dodanie tovaru našim autom objednávok do maximálnej hmotnosti 900kg v rámci západného Slovenska do vzdialenosti 200km od sídla obchodu. Cena závisí od vzdialenosti dodacej adresy a váhy objednaného tovaru a potvrdzuje sa telefonicky ešte pred dodaním tovaru. Dodanie objednaného tovaru sa uskutočňuje väčšinou v pracovných dňoch od cca 09:00 do 16:00, podľa zložitosti aktuálnej trasy. Deň a čas dodania sa dohaduje aspoň deň vopred telefonicky.

 Cenník prepravy našim rozvozom:

Cenník rozvozu krmív

V prípade neprebratia zásielky je kupujúcemu účtovaný poplatok za opätovné zaslanie zásielky vo výške pôvodného poštovného. Ak kupujúci chce objednávku stornovať, je povinný zaplatiť poplatok za pôvodné poštovné ako náhradu škody, vzniknutej predajcovi odoslaním zásielky prepravnou spoločnosťou.

 

 Vami zakúpený tovar posielame kuriérskou spoločnosťou  123kuriér.

123kuriér

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do váhy 50kg máte dopravu zdarma (neplatí pre 25kg krmivá pre hosp. zvieratá). 

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na mail alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku potvrdenia o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment značiek krmív pre všetky zvieratá. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.