Panel používateľa

Canagan

27 položiek

Canagan - krmivo pre psyV priebehu vekov sa človek a pes vyvíjali bok po boku. Spoločne žili, lovili a navzájom sa ochraňovali v jedinečnom spoločenstve. CANAGAN - z keltského slova vlk - bol vytvorený na oslavu tohto puta.

Všetci psi sú priamymi potomkami šedých vlkov, domestikovaných našimi dávnymi predkami. Ich výživové požiadavky zostali prakticky bezo zmeny až do dnešného dňa.

Tradične, krmivá pre psov a mačky obetovali výživnú hodnotu používaním lacnejších, menej výživne hodnotných surovín. Canagan Salmon - krmivá pre psovNaši odborníci na výživu pozorne skúmali potreby mačiek a psov aby vyrobili krmivo, ktoré je veľmi podobné pôvodnej strave vašich spoločníkov, so správnym pomerom mäsových bielkovín a tukov k uhľohydrátom s oveľa vyšším obsahom mäsa ako väčšina krmív.

Čo v skutočnosti najviac odlišuje CANAGAN od iných krmív je kvalita mäsa a rýb, ktoré sú základom nášho jedla. Keďže psy sú mäsožravce môžu ľahšie získať výživu zo zdrojov mäsa. Zvolili sme také mäso, ktoré je zdravé, lahodné s množstvom nutričných benefitov.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.