Panel používateľa

Primordial

5 položiek

Primordial cat - krmivá pre mačky

Krmivá z talianskeho údolia jedla s kultúrou gastronómie zakorenenú tak hlboko, že sa dotýka pradávnych inštinktov psov a mačiek.
Primordial je jednou zo značiek, ktoré spadajú pod talianskeho výrobcu prírodných krmív Mister Pet. Táto firma sídli na kopcoch v okolí Parmy, v oblasti známej ako talianskej Údolie jedla, kde je kultúra gastronómia hlboko zakorenená v rituáloch ľudskej skúsenosti a prírody. Všetko v Údolí jedla sa točí okolo dobrého stravovanie a produktov najvyššej kvality, ktoré sú známe a cenené po celom svete.

Tu vzniká krmivo z tých najvyberanejších ingrediencií selektovaných a sledovaných počas celého výrobného cyklu. Je tvorené skúsenosťami ľudí oddaných kvalite bez kompromisov. Mister Pet, to sú prírodné produkty s mäsom vareným jedine v pare, obohateným liečivými bylinkami, ovocím a zeleninou pre ideálne prísun vitamínov vyžadovaných prirodzenosťou vášho psa alebo mačky.

Výroba ozajstného, vyváženého krmiva pre mačky, ktoré zdravým a chutným spôsobom prispeje k dlhému životu našich zvieracích priateľov: to je poslanie krmív Primordial a celej firmy Mister Pet, rodinnej firmy, ktorá si vedomosti o výžive zvierat odovzdáva z generácie na generáciu.

Láska a vášeň k ich práci, ale hlavne k zvieratám, vedie Mister Pet k tomu, že používa iba starostlivo vybrané a prevažne čerstvé ingrediencie: mäso, ryby, ovocie, zeleninu a byliny, ktoré sú sledované a kontrolované v každej fáze spracovania.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.