Panel používateľa

Eminent

33 položiek

Eminent - krmivá pre psy

Váš milovaný štvornohý maznáčik si zaslúži tú najlepšiu vyváženú stravu, ktorá je vyrobená s láskou, starostlivosťou a z tých najčerstvejších surovín. Vyvážená receptúra ​​plná vitamínov, vápnika a mnohých ďalších zdravých látok urobia z vášho psa tú najšťastnejší a najzdravší bytosť pod slnkom.

Výber tých najlepších surovín plných zdravých látok a vitamínov dostanú vášho psa okamžite do správnej kondície. V granulách nájdete iba čerstvé suroviny ako je napríklad kuracie mäso plné živočíšnych bielkovín, zdrojov energie a vitamínov.Tiež obsahujú suroviny ako je kukurica a ryža, ktoré poskytnú psovi potrebnú vlákninu podporujúci črevné funkcie. Hydinový tuk, kokosový olej a rybí tuk obsahujú esenciálne matné kyseliny poskytujúce látky, ktoré zaisťujú zdravú kožu a krásnu a lesknú srsť, ktorá je hladká na dotyk.

Granule tiež obsahujú látky Chondroitín, glukosamín a ideálny pomer vápnika a fosforu, ktoré sa postarajú o správnu funkciu kĺbov a kostí. FMP systém optimalizuje trávenie a pre podporu správnej srdcovej činnosti je v granulách obsiahnutý L-karnitín a vitamíny E a C. Krmivo je plné vitamínov, mikroprvkov, mangánu, zinku a selénu.

S krmivom Eminent  si budete istí, že váš pes dostane všetko čo si zaslúži. Vyberte si to správne krmivo pre vášho psa z rád Premium, Gold či Platinum a doprajte vášmu psovi to správne krmivo na zdravý a šťastný život.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.