Panel používateľa

Mini

4 Položky

Eminent adult MiniEminent Mini je rad krmív úplne bez obsahu obilnín, postavený na kvalitných zdrojoch proteínov. Vďaka tomu je krmivo vysoko stráviteľné a nezaťažuje tráviaci trakt. Obsah energie a kŕmne dávky sú prispôsobené malým plemenám tak, aby sa predišlo skokovému poklesu hladiny glukózy v krvi. Hydrolyzované bielkoviny tak doplňujú nutričný i chuťový profil krmiva.

 

Krmivá Eminent Adult Mini sú

BEZ syntetických farbív ,BEZ chemických konzervačných látok ,BEZ umelých antioxidantov, BEZ geneticky modifikovaných organizmov (GMO)

 

S obsahom antioxidantov - látkami so schopnosťou zachytávať voľné radikály, znižovať oxidačný stres  a spomaľovať starnutie organizmu. Kurkuma a zelený čaj obsiahnuté v krmive sú bohaté zdroje prírodných antioxidantov.

Ideálna veľkosť granúl - riziko ochorenia zubov ako parodontóza, zápaly ďasien a podobne je u malých plemien častým javom. Riziko sa vekom zvyšuje a býva spojené so závažnými systémovými ochoreniami. Prídavok morskej riasy keply obmedzuje tvorbu povlaku a zubného kameňa na zuboch psa a obmedzuje vznik zápachu v tlame. Špeciálna veľkosť granúl a ich štruktúra napomáhajú pri udržiavaní čistého chrupu psa.

Plus prebiotiká - granule obsahujú prebiotiká - mannanoligosacharidy a fruktooligosacharidy, ktoré stimulujú rast "priateľských" baktérií v hrubom čreve a napomáhajú ľahkému tráveniu.

Chondroprotektíva - receptúry krmív Mini sú obohatené o glukosamín, chondroitín sulfát, hydrolyzovaný kolagén a MSM, ktoré napomáhajú obnove chrupaviek a udržujú zdravý pohybový aparát psa.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

 • EMINENT mini Lamb 2kg

  Balenie 2kg. Krmivo s jahňacím mäsom pre toy a mini psie plemená...

  NOVINKA

  11,16 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

 • EMINENT mini Salmon 2kg

  Balenie 2kg. Krmivo s lososom pre toy a mini psie plemená zlepšuje...

  NOVINKA

  10,33 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

 • EMINENT mini Duck 2kg

  Balenie 2kg. Krmivo s kačacím mäsom pre toy a mini psie plemená,...

  NOVINKA

  10,36 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

 • EMINENT mini Insect 2kg

  Balenie 2kg. Krmivo bez mäsa pre toy a mini psie plemená, trpiace...

  NOVINKA

  13,77 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.