Panel používateľa

Pomáhame Azyl-om

 • Azyl-u pre prasiatka a králiky v Jakubove

Pomáhame azylom aj vďaka vám

My sme s pomocou už začali. Viac krát sme aj vďaka vám odniesli krmivo pre prasiatka do azylu pre prasiatka a králiky v Jakubove, ktoré naši zákazníci a fanúšikovia dobrých skutkov nakúpili. A v tejto činnosti chceme pokračovať. Pomôcť s pomocou nám viete aj vy, jednoducho, z domova.

Ako to funguje?*

Vy, nakúpite tovar pre konkrétny azyl. Krmivá a doplnky, ktoré potrebujú. Nakúpite ich so zľavou 5%, vďaka pre azyly na mieru vytvorenými darčekovými kupónmi.

Kde a čo nakúpiť?

Na našej stránke nájdete špeciálne sekcie pre konkrétne azyle.

Tovar, ktorý zverencom najviac chutí v Azyl-e pre prasiatka a králiky v Jakubove nájdete TU.

 

Komu všetkému pomáhame?

Azyl pre prasiatka a králiky v JakuboveV tomto momente už prebieha aktívna pomoc pre Azyl pre prasiatka a králiky v Jakubove.

Pre Azyl pre prasiatka a králiky v Jakubove nakupujete s 5-percentnou zľavou pričom doprava do azylu je zadarmo v našej réžii.

Pri nákupe treba v rámci dopravy zadať "Doprava do Azylu pre prasiatka a králiky Jakubov" a do políčka darčekový certifikát vložiť špeciálny kód "azyljakubov".

 

 

Ako nakúpiť pre azyl v Jakubove

-----

Jednáme aj o spolupráci a podpore pre Azyl pre zvieratá - OZ Zvieratá v núdzi v Nemecká-ej.

 

Máte tip, komu môžeme pomocť? Pošlite nám váš tip či priamy kontakt na mail info@gazoo.sk a my spravíme všetko pre to, aby sme vedeli pomôcť aj im.

Pomôžte aj vy, aby sa zvieratá v azyloch mali lepšie. Vďaka vám majú čo jesť, majú krajší život, pretože s plným bruchom je aj život krajší.

  

* Príspevky a zvýhodnenia pre azyle sú zo strany predávajúceho dobrovoľné a niesú právne vymáhateľné. Predávajúci čestne prehlasuje, že všetky jeho úmysly sú čestné a všetky zvýhodnenia a zľavy sú vytvárané iba za účelom pomoci.

 

 

 

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do váhy 50kg máte dopravu zdarma (neplatí pre 25kg krmivá pre hosp. zvieratá). 

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na mail alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku potvrdenia o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment značiek krmív pre všetky zvieratá. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.