Panel používateľa

Pomáhame Azyl-om

Pomáhame azylom aj vďaka vám

My sme s pomocou už začali. Viac krát sme aj vďaka vám odniesli krmivo pre prasiatka do azylu pre prasiatka a králiky v Jakubove, ktoré naši zákazníci a fanúšikovia dobrých skutkov nakúpili. A v tejto činnosti chceme pokračovať a preto práve nadväzujeme ďalšie partnerstvá pomoci s OZ Nádej pre kone a ľudí v Macov-e a Karanténnou stanicou v Malackách.

Pomôcť s pomocou nám viete aj vy, jednoducho, z domova.

Ako to funguje?*

Vy, nakúpite tovar pre konkrétny azyl, Oz či iné združenie v rámci našich partnestiev. nakúpite krmivá a doplnky, ktoré potrebujú, ktoré nájdete rozčlenené podľa požiadaviek konkrétneho združenia v samostatných zoznamoch ktoré nájdete TU, v samostatných menu vytvorených na mieru.

Kde a čo nakúpiť?

 

Na našej stránke nájdete tovar pre všetky bežne chované zvieratá, takže aj tie, ktoré sa nachádzajú v útulkoch a OZ-kách. Ideálne je sa dohodnúť s daným OZ či útulkom, čo presne potrebujú a nakupovať priamo tieto produkty. Ak viete čo treba, stačí tento tovar nájsť a zakúpiť pre nich.

Prípadne nám napíšte a my vás nasmerujeme na tovar, ktorý vieme že využijú, potrebujú a určite im pomôže.

 

Komu všetkému pomáhame?

 

                                                                              Karanténna stanica Malacky

 

karanténna stanica Malacky

Karanténna stanica v Malackách sa už roky stará nie len o zatúlané psy v obci, ale rovnako sa starajú o odchyt a umiestnenie psov z okolitých oblastí. Denno denne sa starajú o svojich zverencov, socializujú ich a učia všetko potrebné do ich budúceho života. Aktívne vyhľadávajú dočasné opatery či priamo nové domovy všetkým smutným psím očiam, ktoré nedostali do vena toľko šťastia.

Prevádzka takejto organizácie, celkový chod, veterinárne úkony a v nemalej miere krmivá, ktoré hladné brušká zachránených psíkov potrebujú stoja nemalé peniaze.

A preto pomáhame aj my - dopravou zdarma, ktorú pravidelne zabezpečujeme a dopravujeme všetky vami zakúpené krmivá a doplnky do KS Malacky.

 

Ak ste sa aj Vy rozhodli pomôcť, stačí kliknúť zakúpiť tovar pre nich a v spôsobe dopravy zvoliť "doprava do KS Malacky"

Ďakujeme vopred, že máte toľko dobra v srdci a pomáhate s nami.

 

 

Azyl pre prasiatka a králiky

 

Azyl pre prasiatka a králiky v Jakubove

Azyl pre prasiatka a králiky v JakuboveV tomto momente už prebieha aktívna pomoc pre Azyl pre prasiatka a králiky v Jakubove.

Azyl prevádzkuje pani Lucia Ondrejčíková. Zachraňuje opustené či nechcené prasiatka a králiky a stará sa o ne s láskou. Zabezpečuje im nielen strechu nad hlavou a pevnú pôdu pod nohami, ale aj krmivo a veterinárnu starostlivosť. A starať sa o to množstvo zachránených duší je veľmi náročné.

Preto pomáhame aj my a pre Azyl pre prasiatka a králiky v Jakubove nakupujete s 5-percentnou zľavou pričom doprava do azylu je zadarmo v našej réžii.

Pri nákupe treba v rámci dopravy zadať "Doprava do Azylu pre prasiatka a králiky Jakubov" a do políčka darčekový certifikát vložiť špeciálny kód "azyljakubov".

 

Ako nakúpiť pre azyl v Jakubove

-----

 

NÁDEJ PRE KONE a ĽUDÍ, o.z. 

 

OZ Nádej pre kone a ľudí

 V rámci pomoci AZYLOM nás oslovili zachránené kone z rôzne ťažkých životných situácií, preto sme sa rozhodli pomáhať útulku/hospici NÁDEJ PRE KONE a ĽUDÍ, o.z., kde sa venujú záchrane týraných, zanedbaných a zneužívaných koní.

 Kone zachraňované p. Lenkou Kmeťovou a jej manželom Jaroslavom sa v priestoroch v Macove, ako aj v iných zariadeniach spolupracujúcich s týmto občianskym združením, uzdravujú, zotavujú na tele i na duši.

Odbornú starostlivosť a hlavne lásku, ktorú tu kone dostávajú je na nich hneď vidieť a tou najväčšou odmenou sú šťastné a spokojné kone i ľudia. Chovateľská a veterinárna starostlivosť o zachránené trvalo hendikepované kone je náročná
po všetkých stránkach. Najviac vítanou je preto pomoc s vhodnými krmivami a výživovými doplnkami, ktoré môžete u nás kúpiť a podieľať sa tak na záchrane týchto nádherných tvorov.

Pri nákupe treba v rámci dopravy zadať "Doprava do NÁDEJ PRE KONE a ĽUDÍ, o.z. v Macove".

Pri nákupe treba vytvárať objednávku pre NPKaĽ samostatne a v rámci dopravy zadať "Doprava do NPKaĽ v Macove".

Vami zakúpené krmivá a doplnky zadarmo dopravíme priamo k zachráneným koňom v Macove.

OZ Nádej pre kone a ľudí

-----

Pomôžte aj vy, aby sa zvieratá v azyloch a OZ-tkách mali lepšie. Vďaka vám majú čo jesť, majú krajší život, pretože s plným bruchom je aj život krajší.

  

* Príspevky a zvýhodnenia pre azyle sú zo strany predávajúceho dobrovoľné a niesú právne vymáhateľné. Predávajúci čestne prehlasuje, že všetky jeho úmysly sú čestné a všetky zvýhodnenia a zľavy sú vytvárané iba za účelom pomoci.

 

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do hmotnosti 31kg prípadne násobky týchto parametrov máte vždy dopravu zdarma.

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom správneho krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na email alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, pričom nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy a vaši miláčikovia, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment rôznych značiek krmív pre všetky druhy zvierat. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať to správne krmivo pre Vás.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje práve vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie