Panel používateľa

Taste of Wild

18 položiek

Taste of Wild - americké krmivá plné divočiny

Chuť divočiny, chuť ako žiadna iná!
Vaša šelmy túži okúsiť chuť drsné divočiny a vy teraz máte šancu im to dopriať. Americké krmivá Taste of the Wild plné divokého mäsa nabaží aj tých najnáročnejšých labužníkov.
Šelmy sa pôvodne neživil obilím, tak prečo by mali teraz? Každý podľa svojho gusta, pretože vaše šelma je osobnosť a zaslúži si individuálny prístup.

Či už siahnete po ktorejkoľvek divočine pre svojho psa či mačku, vysoko stráviteľné výživné proteíny sú zaručené. Ovocie a zelenina v každom z jednotlivých druhov Taste of the Wild len dopĺňajú už tak unikátne zloženie týchto rýdzich pochúťok.

Alergény dostali dovolenku, ale o vlákninu, cenné antioxidanty, minerály a ďalšie nenahraditeľné zložky zdravého jedálnička núdze nebude. Všetko sa zaobíde kompletne bez obilnín, aby zostalo miesto na naozaj dôležité ingrediencie. Pridané probiotické kultúry navyše zabezpečí bezproblémové strávenie všetkých dôležitých látok a podporí zdravé zažívanie. Na svoje si prídu všetky veľkosti plemien. Taste of the Wild je navyše nielen pre dospelákov, ale zaručene si ho obľúbia aj malí vlci. K dispozícii sú totiž aj divoké krmivá pre šteňatá, ktoré pre svoj zdravý vývoj od samého začiatku potrebujú ten správny obsah svojej misky.

Nezávislý test Top Dry Dog Food každoročne radí Taste of the Wild medzi najkvalitnejšie krmivá a s tým sa stotožňuje aj obľúbená americká poradňa pre náročných chovateľov Dog Food Advisor.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.