Panel používateľa

Fitmin For Life

21 položiek

Hľadáte krmivo s tradíciou, ktoré je kompromisom medzi cenou a kvalitou a uspokojí chute vášho psa počas celého života? Vyskúšajte krmiva z radu Fitmin for Life, v ktorých je všetko, čo váš pes miluje a potrebuje pre dlhý a spokojný život. Čerstvé mäso a pečeňový obal na povrchu každej granule sa postarajú o výnimočnú chutnosť a prírodné zložky ako pivovarské kvasnice alebo koreň čakanky zase o jeho zdravie a skvelú kondíciu. Krmiva bola vyvíjaná tak, aby uspokojila potreby psa ako podľa jeho životného obdobia, ako aj podľa toho, ako je veľký. Vďaka rovnakému obsahu surovín môžete prechádzať z jedného typu krmiva na druhej bez nutnosti miešania krmív. Vyberať môžete zo 7 variant určených pre šteňatá, dospelých psov a seniorov, až po krmiva pre zvieratá s nadváhou.

- skvelá kvalita za primeranú cenu
- čerstvé mäso a pečeňový obal na povrchu každej granule garantujú výnimočnú chutnosť krmiva
- vyvážený pomer omega 3 a 6 mastných kyselín pre zdravú kožu a srsť
- výťažok z koreňa čakanky pôsobiaci ako prebiotikum s pivovarskými kvasnicami - prirodzeným zdrojom vitamínu B

Okrem suchých krmív nájdete v sortimente Fitmin for Life tiež kompletné mokrá krmivá, pochúťky alebo kozmetiku pre psov.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.