Panel používateľa

N&D Quinoa Canine

2 Položky

Povaha mäsožravcov, vlastné štvornohým členom našej rodiny, priviedla značku Farmina k vytvoreniu vedecky navrhnutého krmiva, ktoré je v súlade s prírodou.
V prírode sa psy živia takmer výlučne mäsom a nepotrebujú vo svojej strave veľké množstvo karbohydrátov. V súlade s touto filozofiou spoločnosť Farmina vyvinula inovatívny rad Natural & Delicious Quinoa Formula. Grain Free krmivo dostupné v širokej škále receptúr s vysokým obsahom živočíšnych bielkovín (až 96%) a quinoa, rastlinou pestovanou v Taliansku, ktorá má nízky glykemický index, a je bohatá na vlákninu, ktorá napomáha lepšiemu tráveniu, a bohatú na prírodné antioxidanty. N & D Quinoa, je dostupná v širokej škále receptúr a obsahuje tiež prírodné doplnky z ovocia a zeleniny s výbornými nutričnými vlastnosťami.

PREČO quinoa?

Quinoa je potravina s bohatým obsahom surovín prospešných pre zdravie. Táto podpora je u viacerých ochoreniach a fyziologických stavoch prospešná pretože:

- podporuje trávenie, absorpciu živín a zdravie tráviaceho traktu
- bohatá na vzácne amino-kyseliny a prírodné antioxidanty
- má nízky glykemický index
- neobsahuje lepok
- má vyšší obsah živín ako obilniny
- je v bio kvalite, pestovaná v Taliansku
- pomáha pri prevencii kardiovaskulárnych problémov

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.