Panel používateľa

GOURMET Gold Savoury Cake s jahňacím a zelenými fazuľkami

GOURMET Gold Savoury Cake s jahňacím a zelenými fazuľkami

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 85g, 24x85g. Kompletné krmivo pre dospelé mačky v konzerve. Trhané mäsové kúsky vo forme mäsového koláča pre mačky s jahňacím mäsom.

Varianty produktov

  • 0,52 € s DPH

    0,59 € s DPH Zľava 12.2%

  • 11,76 € s DPH

    12,48 € s DPH Zľava 5.8%

0,52 € s DPH

0,59 € s DPH Zľava 11.9%

Kompletné krmivo pre dospelé mačky, trhané mäsové kúsky vo forme mäsového koláča.

GOURMET Gold Savoury Cake predstavuje jemne pokrájané kúsky s hovädzím, kuraťom alebo inými vycibrenými príchuťami, starostlivo ochutené len štipkou omáčky. To všetko sa snúbi v lahodnej tortičke a vaša mačka si tak môže vychutnať každé sústo.

GOURMET Gold Savoury Cake s jahňacím a zelenými fazuľkami je neodolateľný kulinársky zážitok, mäsové kúsky so štipkou omáčky vo forme lahodného mäsového koláčika.

GOURMET Gold Savoury Cake: vynikajúci v každom súste.

Všetky krmivá GOURMET sú bez pridaných umelých farbív, konzervantov a aróm.

Návod na kŕmenie:

Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 3 konzervami denne, najmenej v dvoch samostatných kŕmnych dávkach. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku upraviť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zloženie:

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % jahňacieho), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, zelenina (0,8 % dehydrovaných zelených fazuliek, zodpovedajúce 7,2 % zelených fazuliek), minerálne látky, cukry

Analytické zloženie:

vlhkosť: 74,0 %, dusíkaté látky: 17,0 %, obsah tuku: 4,0 %, popol: 2,0 %, vláknina: 1,1 %

Výživné doplnkové látky:

m.j./kg:

vit A: 880, vit D3: 135

mg/kg:

síran železnatý monohydrát: 31,0mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,39mg, síran meďnatý pentahydrát: 3,5mg, síran manganatý monohydrát: 6,1mg, síran zinočnatý monohydrát: 50mg

Technologické doplnkové látky:

mg/kg:

kasia guma: 450

Balenie: 85g, 24x85g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.