Panel používateľa

BEAPHAR Zubná pasta pečeňová 100g

BEAPHAR Zubná pasta pečeňová 100g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 100g. Zubná pasta pre psov a mačky, s príchuťou pečene.

5,53 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: Beaphar

BEAPHAR Zubná pasta - zabezpečí kompletnú ochranu zubov Vášho psa či mačky.

Pasta pôsobí proti zubnému povlaku a napomáha predísť vzniku zubného kameňa. Výsledkom sú zdravé zuby a svieži dych Vášho psa.

OCHRANA - PREVENCIA - ČISTOTA

Pôsobenie proti zubnému povlaku:

rôzne druhy baktérií a proteínov obsiahnutých v krmive spôsobujú plak na zuboch psa. Beaphar zubná pasta obsahuje enzýmy (proteáza a glukóza oxidázy), ktoré bojujú so škodlivými baktériami a zabraňujú tak vzniku zubného kameňa.

Boj proti vzniku zubného kameňa:

aj malý kúsok zubného plaku, ktorý nie je zo zubov odstránený spôsobuje vznik zubného kameňa obsahujúceho vápnik. Beaphar zubná pasta obsahuje zložky, ktoré na seba kalcium naviažu a zabráni tak vzniku zubného kameňa.

Príchuť pečene:

vedľa vysoko funkčných vlastností zubnej pasty Beaphar je táto pasta taktiež veľmi chutná. Váš pes si príchuť pečene rýchlo obľúbia a na čistenie zubov si lepšie zvykne.

Použitie:

zuby treba dôkladne čistiť 2-3 x týždenne, pri nepríjemnom ústnom zápachu či pri väčšej spotrebe sladkostí je zuby treba čistiť denne

Ku správnemu čisteniu zubov použite Beaphar zubnú kefku.

Najlepšie je, najskôr zoznámiť Vášho psa s pastou. Kefka navlhčite, aplikujte malú časť zubnej pasty a nechajte Vaše zviera, aby ju ochutnalo. Potom začnite s čistením zubov. Po čistení poskytnite psovi či mačke dostatok pitnej vody.

Balenie: 100g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.