Panel používateľa

FITMIN Müsli meadow 20kg

FITMIN Müsli meadow 20kg

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 20kg. Doplnkové krmivo pre mladé kone a pre kone chované pre rekreačné využitie v ľahkej až strednej tréningovej záťaži.

19,96 € s DPH

22,18 € s DPH Zľava 10%

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Fitmin

Tovar zn. FITMIN sa naskladňuje raz za 2 týždne tj dodacia doba tovaru, ktorý je na objednávku, je 3-14 pracovných dní.

Doplnkové krmivo pre kone chované pre rekreačné využitie v ľahkej až strednej tréningovej záťaži, pre chovné kobyly, mladé kone do veku 24 mesiacov a pre kone v rekonvalescencii. Omega 3 a 6 MK (ALA, EPA, DHA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Oligosacharidy mananov sa podieľajú na rozvoji imunity. Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a poskytuje bezpečné podávanie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA. Fitmin Faktor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva. Vysoká chutnosť krmiva.

• Omega 3 a 6 MK (ALA, EPA, DHA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku.
• Oligosacharidy mananov sa podieľajú sa na rozvoji imunity.
• Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a poskytuje bezpečné podávanie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením.
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA.
• Fitmin Faktor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.
• Vysoká chutnosť krmiva.

Zloženie:

kukuričné ​​vločky, pšeničné otruby, granulované seno, lucernové úsušky, jačmeň, sójový olej, senná rezanka, jablčné výlisky, fenikel obyčajný, aníz vonný, koriander siaty, sušená mrkva, uhličitan vápenatý, kukurica, sójové bôby, extrudovaný ľan, dihydrogenfosforečnan vápenatý, dihydrogénfosforečnan sodný, chlorid sodný, síran horečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 2385 mg / kg, sušená riasa Schizochytrium limacinum 265 mg / kg

Analytické zloženie:

hrubý proteín 12%, oleje a tuky 7%, vláknina 13%, popol 8%, vápnik 0,9%, sodík 0,4%, fosfor 0,5%

Doplnkové látky na 1kg:

stopové prvky:

meď (doplnené síranom mednatým pentahydrát a chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 36 mg, mangán (doplnené oxidom manganatým a chelátom mangánu a aminokyselín n-hydrátom) 77 mg, zinok (doplnený oxidom zinočnatým a chelátom zinku a aminokyselín n- hydrátom) 100 mg, selén (doplnené selenometionínom zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 0,7 mg, železo (doplnené uhličitanom železnatým a chelátom železa a aminokyselín n-hydrátom) 160 mg, jód (doplnený jodičnanom vápenatým, bezvodým) 0,7 mg;

vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s podobnými účinkami:

vit 20000 IU, vit.D3 1150 IU, vit.E 165 mg

Balenie: 20kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

blank
  • Essential Jaguar
  • Bohemia pet food morčacie
  • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie