Panel používateľa

FITMIN Müsli ideal 20kg

FITMIN Müsli ideal 20kg

Hodnotenie produktu: 4.33/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 20kg. Doplnkové krmivo určené pre hobby kone všetkých vekových kategórií v ľahkej tréningovej záťaži.

20,92 € s DPH

22,98 € s DPH Zľava 9%

Dostupnosť: Skladom
skladom: 5 ks

Výrobca: Fitmin

Tovar zn. FITMIN sa naskladňuje raz za 2 týždne tj dodacia doba tovaru, ktorý je na objednávku, je 3-14 pracovných dní.

Doplnkové krmivo určené pre hobby kone všetkých vekových kategórií v ľahkej tréningovej záťaži. Dodáva ľahko využiteľnú energiu vo forme olejov a extrudovaných obilnín. Vplyvom extrúzie je zaistená vysoká stráviteľnosť živín, ktorá dáva predpoklad pre maximálny výkon. Obsiahnutý vyvažovač mykotoxínov pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorbciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní. Obohatenie o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA. Fitmin Faktor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

• Dodáva ľahko využiteľnú energiu vo forme olejov a extrudovaných obilnín.
• Vplyvom extrúzie je zaistená vysoká stráviteľnosť živín, ktorá dáva predpoklad pre maximálny výkon.
• Obsiahnutý vyvažovač mykotoxínov pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní.
• Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a poskytuje bezpečné podávanie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením.

Dávkovanie:

Odporúčaná denná dávka: 1,5 - 3,5 kg, v závislosti od hmotnosti a intenzite práce koňa.

Zloženie:

jačmeň, pšeničné otruby, kukuričné ​​vločky, lucernové úsušky, granulované seno, sójový olej, senná rezanka, jablčné výlisky, sušená mrkva, fenikel, aníz, koriander, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, extrudované ľanové semienko, hydrogénfosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, síran horečnatý , inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 5895 mg / kg, sušená riasa Schizochytrium limacinum 655 mg / kg

Analytické zloženie:

hrubý proteín 11,5%, oleje a tuky 5,8%, vláknina 12,5%, popol 8%, sodík 0,6%

Doplnkové látky na 1kg:

stopové prvky:

meď (doplnená síranom mednatým pentahydrátu a chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 34 mg, mangán (doplnený oxidom manganatým a chelátom mangánu a aminokyselín n-hydrátom) 83 mg, zinok (doplnené oxidom zinočnatým a chelátom zinku a aminokyselín n- hydrátom) 105 mg, selén (doplnené selenometionín zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 0,64 mg, železo (doplnené uhličitanom železnatým) 157 mg, jód (doplnený jodičnanom vápenatým, bezvodým) 0,6 mg;

vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s podobnými účinkom:

vit. A 16000 IU, vit. D3 1140 IU, vit.E 128 mg

Balenie: 20kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.