Panel používateľa

FITMIN Müsli premier 20kg

FITMIN Müsli premier 20kg

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 20kg. Energetické a živinovo bohaté doplnkové krmivo pre kone všetkých vekových kategórií, špeciálne zostavené pre kone v tréningu.

19,63 € s DPH

21,11 € s DPH Zľava 7%

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Fitmin

Tovar zn. FITMIN sa naskladňuje raz za 2 týždne tj dodacia doba tovaru, ktorý je na objednávku, je 3-14 pracovných dní.

Energetické a živinovo bohaté doplnkové krmivo pre kone všetkých vekových kategórií, špeciálne zostavené pre kone v tréningu. Dodáva ľahko využiteľnú energiu vo forme olejov a extrudovaných obilnín. Vplyvom extrúzie je zaistená vysoká stráviteľnosť živín, ktorá dáva predpoklad pre maximálny výkon. Obsiahnutý vyvažovač mykotoxínov pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní. Obohatenie o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA. Fitmin Faktor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

• Dodáva ľahko využiteľnú energiu vo forme olejov a extrudovaných obilnín.
• Vplyvom extrúzie je zaistená vysoká stráviteľnosť živín, ktorá dáva predpoklad pre maximálny výkon.
• Obsiahnutý vyvažovač mykotoxínov pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní.
• Obohatenie o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku.
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA.
• Fitmin Faktor posilňuje funkciu tráviaceho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie: 2 - 4,5 kg, v závislosti od hmotnosti a intenzite práce kone.

Zloženie:

kukuričné ​​vločky, jačmeň, pšeničné otruby, granulované seno, sójový olej, lucernové úsušky, senná rezanka, jablčné výlisky, sladový kvet, sušená mrkva, fenikel, uhličitan vápenatý, kukurica, sójové bôby, extrudovaný ľan, dihydrogenfosforečnan vápenatý, dihydrogénfosforečnan sodný, chlorid sodný , síran horečnatý, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 2745 mg / kg, koriander, sušená riasa Schizochytrium limacinum 305 mg / kg

Analytické zloženie:

hrubý proteín 10,5%, oleje a tuky 10%, vláknina 10,7%, popol 6,6%, vápnik 0,8%, sodík 0,4%, fosfor 0,5%

Doplnkové látky na 1kg:

stopové prvky:

meď (doplnené síranom mednatým pentahydrátu a chelátom medi a aminokyselín n-hydrátom) 36 mg, mangán (doplnené oxidom manganatým a chelátom mangánu a aminokyselín n-hydrátom) 66 mg, zinok (doplnený oxidom zinočnatým a chelátom zinku a aminokyselín n- hydrátom) 90 mg, selén (doplnené selenometionín zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 0,6 mg, železo (doplnené uhličitanom železnatým a chelát medi a aminokyselín n-hydrátom) 150 mg, jód (doplnený jodičnanom vápenatým, bezvodým) 0,6 mg;

vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s podobnými účinkom:

vit 15000 IU, vit.D3 900 m.j .. vit.E 130 mg

Balenie: 20kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie