Panel používateľa

Benefeed ELEKTROLYT pes

Benefeed ELEKTROLYT pes

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 500m, 1000ml. Doplnok stravy pre psov na regeneráciu tela a prevenciu dehydratácie.

Varianty produktov

  • 5,39 € s DPH

  • 8,71 € s DPH

5,39 € s DPH

Benefeed ELEKTROLYT® - Pre rýchlu regeneráciu organizmu a prevenciu dehydratácie psov.

Presne vypočítaný a dlhodobo overený pomer účinných látok rýchlo a účinne pomôže psom v regenerácii síl po náročných pretekoch, výstave, operácii, strese alebo inej fyzickej záťaži. Veľmi rýchlo dôjde k vyrovnaniu tekutín v bunke, na minimum sa skracuje svalová únava.

Benefeed ELEKTROLYT® je vysoko účinný prípravok s obsahom elektrolytov umožňujúci veľmi rýchly a spoľahlivý príjem katiónov, aniónov a ľahko využiteľných uhľovodíkov. Má priamy vplyv na rozloženie tekutín v tele a prenos elektronáboja vo svaloch a tým aj na vyššiu výkonnosť. Pri záťaži účinne bráni úniku elektrolytov z organizmu.

Benefeed ELEKTROLYT® tiež vyrovnáva stratu minerálnych látok pri hnačkách a iných ochoreniach. Podáva sa pri svalovej únave, metabolickej záťaži organizmu a v prípadoch, keď hrozí prehriatie organizmu (napr. z tepla). Zabraňuje dehydratácii organizmu a tým aj možnému uhynutiu.

Vysoká účinnosť prípravku je daná špeciálnou technológiou výroby, kedy sú aktívne látky obdukciou chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme a k jej maximálnej účinnosti.

Zloženie:

minerálne látky, vitamíny, prírodné látky, upravená pitná voda

Návod na použitie:

Podáva sa do napájacej vody, alebo na pevnú zložku kŕmnej dávky deň pred zvýšeným výkonom alebo stresom, v deň zvýšeného výkonu a po celý rok minimálne 2 x do týždňa na prevenciu dehydratácie organizmu takto:

pri intenzívnej záťaži 1 ml na 1 kg telesnej hmotnosti a deň

pri nízkej záťaži 0,7 ml na 1 kg telesnej hmotnosti a deň

pri zdravotných problémoch (hnačkách, zvracaní, počas horkých letných dňoch) 1 ml na 1 kg telesnej hmotnosti a deň

Počas doby aplikácie je potrebné podávať dostatok vody.

Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat.

Skladovanie:

Skladujte v suchom a tmavom prostredí v pôvodných uzavretých obaloch. Po otvorení postupne spotrebujte, výrobok už dlhodobo neskladujte. Mikroskopické pevné čiastočky a mierny sediment je daný obsahom prírodných látok a nie je na závadu výrobku.

Balenie: 500ml, 1000ml

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.