Panel používateľa

Benefeed KARNIVIT Forte pes

Benefeed KARNIVIT Forte pes

AKCIA

Balenie 500ml, 1000ml. Doplnkový prípravok pre psov na zlepšenie telesnej kondície, reprodukcie a na odchov šteniat.

Varianty produktov

  • 23,89 € s DPH

    24,63 € s DPH Zľava 3%

  • 42,47 € s DPH

    43,78 € s DPH Zľava 3%

od 23,89 € s DPH

24,63 € s DPH Zľava 3%

KARNIVIT FORTE® - Nielen pre odchov šteniat.

Unikátny prípravok zlepšujúci reprodukciu vo Vašom chove. Ideálne po operáciách, pri metabolickej záťaži, po pôrode, výstavách, pretekoch a pod. Výborný na podporu srdcovej činnosti u zaťažených, starých alebo chorých psov, je vhodný aj na redukciu hmotnosti.

Pre zlepšenie telesnej kondície, reprodukcie a odchov šteniat.

Benefeed KARNIVIT FORTE® obsahuje špecifický komplex látok zlepšujúci reprodukciu zvierat vo Vašom chove. Všetky aktívne látky sú v takej forme, ktorá zabezpečí maximálnu účinnosť každej z nich.

Benefeed KARNIVIT FORTE® u psov podporuje spermatogenézu, pretože zvyšuje kvalitu ejakulátu, najmä množstvo spermií a ich pohyblivosť. U sučky dochádza k lepšiemu oplodneniu a následne aj k lepšiemu vývoju plodov. Šteniatká sa vďaka KARNIVITu FORTE® rodia s vyššou hmotnosťou, imunitou a vitalitou, čo sa pozitívne prejavuje na ich zdravotnom stave a vývoji v ďalšom období ich života.

Benefeed KARNIVIT FORTE® je vhodné podávať šteniatkám už po narodení, čím sa udržiava ich vyššia vitalita a imunita, čo sa prejavuje na ich zníženej úmrtnosti, pretože šteniatká nemajú vytvorenú schopnosť syntetizovať L-karnitín v organizme.

Benefeed KARNIVIT FORTE® tiež znižuje ukladanie tukov v tkanivách a pomáha využiť energiu z mastných kyselín. Zvyšuje vitalitu a odolnosť psov. Znižuje hladinu kyseliny mliečnej v bunkách, znižuje degeneráciu svalov a chráni bunkové membrány. Skracuje nutnú dobu odpočinku po intenzívnej záťaži (operácia, pôrod, výstava, preteky a pod), podporuje metabolizmus pečene a aktivitu srdca a priečne pruhovaného svalstva.

Vysoká účinnosť prípravku je daná špeciálnou technológiou výroby, kedy sú aktívne látky obdukciou chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme a k jej maximálnej účinnosti.

Významným prínosom tejto technológie je skutočnosť, že je v roztoku vytvorená špeciálna nosná a izolačná hubovitá mikroštruktúra, ktorá zamedzuje zachytávaniu aktívnych látok na stenách rozvodu napájacej vody alebo v napájačkách. Tým sa eliminuje hrozba namnoženia nežiadúcich organizmov na týchto zvyškoch a ich následné roznášanie na zvieratá.

Zloženie:

L-karnitín, vitamíny, prírodné látky, upravená pitná voda

Návod na použitie:

Podáva sa do napájacej vody alebo na pevnú zložku kŕmnej dávky nasledovne (v ml na 1 kg telesnej hmotnosti):

psy vo vysokej záťaži 0,5-1 ml

dospelé psy 0,05 ml

staré psy 0,1ml

gravidné a laktujúce sučky 0,1 ml

šteniatka 0,1 ml

psy v rekonvalescencii 0,2 ml

redukcia hmotnosti 1 ml

ochorenie srdca (ako doplnok tradičnej liečby - nutné konzultovať s veterinárnym lekárom) 0,5-1 ml.
Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat.

Skladovanie:

Skladujte v suchom a tmavom prostredí v pôvodných uzavretých obaloch. Po otvorení postupne spotrebujte, výrobok už dlhodobo neskladujte. Mikroskopické pevné čiastočky a mierny sediment je daný obsahom prírodných látok a nie je na závadu výrobku.

Balenie: 500ml, 1000ml

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie