Panel používateľa

FRISKIES multibalenie s kuraťom, s hovädzím, s jahňacím, s kačicou v šťave 24 x 85 g

FRISKIES multibalenie s kuraťom, s hovädzím, s jahňacím, s kačicou v šťave 24 x 85 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 24x85g. Kompletné vlhké krmivo v kapsičkách pre dospelé mačky, vhodné aj pre sterilizované a kastrované mačky.

7 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 4 ks

Výrobca: Nestlé

Kompletné krmivo pre dospelé mačky, vhodné aj pre sterilizované a kastrované mačky.

FRISKIES® kŕmi mačky kvalitnou a plnohodnotnou výživou už niekoľko desaťročí. Pocta, že plníme milióny misiek, prináša so sebou aj veľkú zodpovednosť. Ručíme za to, že všetky mačky kŕmené chutným FRISKIES® dostanú kvalitné krmivo, ktoré potrebujú. Preto sú FRISKIES® receptúry vyrobené bez prídavku umelých farbív a konzervačných látok. A tak môžete aj naďalej kŕmiť svoju mačku rovnako chutným krmivom, ktoré miluje. Svet objavov začína s FRISKIES®, tým pravým a chutným krmivom, ktoré pomáha udržiavať vašu mačku zdravú a šťastnú:

- bez pridaných umelých farbív a konzervantov

- 100 % kompletné a vyvážené krmivo vyrobené zo starostlivo vybraných kvalitných surovín

- Rad skvelo chutiacich výrobkov

- Vhodné aj pre sterilizované a kastrované mačky

FRISKIES® dodá vášmu odvážnemu objaviteľovi všetku výživu, ktorú potrebuje, skvelú chuť, ktorú miluje, podporuje jeho neustálu túžbu skúmať a pomáha ho udržiavať zdravého a šťastného.

Návod na kŕmenie:

Odporúčaná denná kŕmna dávka zložená iba z kapsičiek pre dospelú 4 kg mačku: 4 kapsičky (85 g) / deň; Odporúčaná denná kŕmna dávka kombinovaná s kapsičkami a granulami* pre dospelú 4 kg mačku (g/deň): 1 kapsička (85 g) + 50 g granúl* alebo 2 kapsičky (85 g) + 35 g granúl*. *Friskies® granuly s hovädzím pre dospelé mačky. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zloženie:

S hovädzím v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % hovädzieho), obilniny, minerálne látky, cukry

S kuraťom v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kuraťa), obilniny, minerálne látky, cukry

S jahňacím v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % jahňacieho), obilniny, minerálne látky, cukry

S kačicou v šťave: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kačice), obilniny, minerálne látky, cukry

Analytické zloženie:

vlhkosť: 84 %, dusíkaté látky: 6,5 %, obsah tuku: 2,5 %, popol: 2,1 %, vláknina: 0,07 %

Výživné doplnkové látky:

m.j./kg:

vit A: 570, vit D3: 87

mg/kg:

taurín: 358, monohydrát síranu železnatého: (Fe: 6,5), jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 0,16), pentahydrát síranu meďnatého: (Cu: 0,57), síran manganatý monohydrát: (Mn: 1,2), monohydrát síranu zinočnatého: (Zn: 11)

Arómy

Balenie: 24x85g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.