Panel používateľa

GOURMET Gold Double Pleasure s králikom a pečeňou

GOURMET Gold Double Pleasure s králikom a pečeňou

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 85g, 24x85g. Kompletné krmivo pre dospelé mačky, s hovädzím a kuraťom. Lahodné kúsky a plátky v jednom.

Varianty produktov

  • 0,52 € s DPH

    0,59 € s DPH Zľava 12.2%

  • 11,76 € s DPH

    12,48 € s DPH Zľava 5.8%

0,52 € s DPH

0,59 € s DPH Zľava 11.9%

GOURMET Gold vytvoril Double Pleasure, lahodné krmivá, ktoré budú každý deň rozmaznávať jej maškrtný jazýček zaujímavým chuťovým zážitkom. Skvelá kombinácia lahodných kúskov a šetrne uvarených jemných plátkov v jednej porcii ponúka vašej mačke potešenie z rôznych chutí a textúr.

GOURMET Gold Double Pleasure je dvojnásobné potešenie pre vašu mačku!

GOURMET Gold Double Pleasure s králikom a pečeňou je neodolateľný kulinársky zážitok, ktorý každý deň uspokojí aj tých najnáročnejších mačacích labužníkov.

Kompletné krmivo pre Vašu mačku vo forme šťavnatých kúskov a plátkov v jednom balení. Gourmet je vhodný pre všetky dospelé mačky.

Všetky krmivá GOURMET sú bez pridaných umelých farbív, konzervantov a aróm.

Návod na kŕmenie:

Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 4 konzervami denne, najmenej v dvoch samostatných kŕmnych dávkach. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku upraviť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zloženie:

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % králika, 4 % pečene), rastlinné bielkovinové koncentráty, obilniny, ryby a vedľajšie produkty z rýb, minerálne látky, cukry

Analytické zloženie:

vlhkosť: 81,5 %, dusíkaté látky: 10,0 %, obsah tuku: 3,0 %, popol: 2,0 %, vláknina: 0,1 %

Výživné doplnkové látky:

m.j./kg:

vit A: 635, vit D3: 95

mg/kg:

síran železnatý monohydrát: 22,4mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,28mg, síran meďnatý pentahydrát: 2,5mg, síran manganatý monohydrát: 4,4mg, síran zinočnatý monohydrát: 36mg

Balenie: 85g, 24x85g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.