Panel používateľa

GOURMET Gold kúsky v šťave s lososom a kuraťom

GOURMET Gold kúsky v šťave s lososom a kuraťom

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 85g, 24x85g. Kompletné krmivo pre dospelé mačky, s lososom a kuraťom. Lahodné kúsky v šťave.

Varianty produktov

  • 0,59 € s DPH

  • 13,45 € s DPH

0,59 € s DPH

GOURMET Gold vytvoril kúsky v šťave, lahodné receptúry, ktoré budú každý deň rozmaznávať jej maškrtný jazýček novým chuťovým zážitkom. Jemné kúsky s hovädzím, kuraťom, lososom či králikom a ďalšími vynikajúcimi príchuťami, jemne povarené k dokonalosti a obklopené lahodnou šťavou, ponúka vašej mačke potešenie z výbornej a plnej chuti.

GOURMET™ Gold kúsky v šťave zvádzajú vašu mačku šťavnatou chuťou!

GOURMET Gold kúsky v šťave s lososom a kuraťom je neodolateľný kulinársky zážitok, ktorý každý deň uspokojí aj tých najnáročnejších labužníkov.

Kompletné krmivo pre Vašu mačku vo forme šťavnatých kúskov v šťave. Gourmet je vhodný pre všetky dospelé mačky.

Všetky krmivá GOURMET sú bez pridaných umelých farbív, konzervantov a aróm.

Návod na kŕmenie:

Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 4 konzervami denne, najmenej v dvoch samostatných kŕmnych dávkach. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku upraviť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zloženie:

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kuraťa), ryby a vedľajšie produkty z rýb (z toho 4 % lososa), obilniny, minerálne látky, cukry

Analytické zloženie:

vlhkosť: 82,0 %, dusíkaté látky: 7,0 %, obsah tuku: 3,2 %, popol: 2,1 %, vláknina: 0,07 %

Výživné doplnkové látky:

m.j./kg:

vit A: 625, vit D3: 95

mg/kg:

síran železnatý monohydrát: 22,1mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,28mg, síran meďnatý pentahydrát: 2,5mg, síran manganatý monohydrát: 4,3mg, síran zinočnatý monohydrát: 36mg

Balenie: 85g, 24x85g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.