Panel používateľa

GOURMET Gold Multipack kúsky v šťave so zeleninou 8 x 85 g

GOURMET Gold Multipack kúsky v šťave so zeleninou 8 x 85 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 8x85g. Kompletné krmivo pre dospelé mačky, lahodné kúsky v šťave so zeleninou.

4,05 € s DPH

4,39 € s DPH Zľava 7.7%

Dostupnosť: Skladom
skladom: 16 ks

Výrobca: Gourmet

Kompletné krmivo pre dospelé mačky Gourmet Gold kúsky v šťave so zeleninou.

Multi-pack 8x85g so štyrmi príchuťami - s kačicou v šťave s olivami, s teľacím v šťave so zeleninou, s králikom a mrkvou a so pstruhom a zeleninou.

GOURMET Gold vytvoril kúsky v šťave, lahodné receptúry, ktoré budú každý deň rozmaznávať jej maškrtný jazýček novým chuťovým zážitkom. Jemné kúsky s kačkou, teľacím, pstruhom či králikom, jemne povarené k dokonalosti a obklopené lahodnou šťavou, ponúka vašej mačke potešenie z výbornej a plnej chuti.

GOURMET™ Gold kúsky v šťave zvádzajú vašu mačku šťavnatou chuťou!

Kompletné krmivo pre Vašu mačku vo forme šťavnatých kúskov v šťave so zeleninou. Gourmet je vhodný pre všetky dospelé mačky.

Všetky krmivá GOURMET sú bez pridaných umelých farbív, konzervantov a aróm.

Návod na kŕmenie:

Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 4 konzervami denne, najmenej v dvoch samostatných kŕmnych dávkach. Kŕmne dávky sú určené pre dospelé stredne aktívne mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby mačiek sa môžu líšiť, preto je potrebné kŕmnu dávku upraviť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zloženie:

So pstruhom a zeleninou: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, obilniny, ryby a vedľajšie produkty z rýb (z toho 4 % pstruha), minerálne látky, zelenina (0,45 % dehydrovanej zeleniny, zodpovedajúce 4 % zeleniny), cukry

S králikom a mrkvou: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % králika), obilniny, minerálne látky, zelenina (0,45 % dehydrovanej mrkvy, zodpovedajúce 4 % mrkvy), cukry

S teľacím v šťave so zeleninou: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % teľacieho), obilniny, minerálne látky, zelenina (0,45 % dehydrovanej zeleniny, zodpovedajúce 4 % zeleniny v šťave), cukry

S kačicou v šťave s olivami: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kačice), obilniny, minerálne látky, cukry, ovocie (0,25 % dehydrovaných olív, zodpovedajúce 4 % olív v šťave)

Analytické zloženie:

vlhkosť: 82,0 %, dusíkaté látky: 7,0 %, obsah tuku: 3,2 %, popol: 2,4/2,1 %, vláknina: 0,1/0,07 %

Výživné doplnkové látky:

m.j./kg:

vit A: 615/625, vit D3: 95

mg/kg:

síran železnatý monohydrát: 21,7/22,1mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,27/0,28mg, síran meďnatý pentahydrát: 2,4/2,5mg, síran manganatý monohydrát: 4,2/4,3mg, síran zinočnatý monohydrát: 35/36mg

(za lomítkom údaje pre kačaciu konzervu, pred lomítkom údaje pre ostatné konzervy, v prípade jedného údaju platí daný údaj pre všetky varianty)

Balenie: 8x85g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.