Panel používateľa

MAGIC PEARLS Original

MAGIC PEARLS Original

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 7,6L, 16L. Silikátová podstielka s unikátnou technólogiou, ktorá v sebe zadržuje všetku tekutinu aj zápach. Bez vône.

Varianty produktov

  • 8,22 € s DPH

  • 16 € s DPH

8,22 € s DPH

Technológia absorpcie je chemická reakcia, pri ktorej dochádza k zmene fyzikálnych vlastností, na rozdiel od absorpcie, ktorú používajú obyčajné podstielky. MAGIC PEARLS pelety absorbujú moč behom niekoľkých sekúnd a zostávajú na dotyk suché. Zápach nieje iba zachytený, ale úplne eliminovaný. Tento absorbčný proces navyše aj ničí baktérie.

Bezkonkurenčne ekonomický - iba jeden 7,6 litrový balík MAGIC PERALS vydrží vašej mačke 8 týždňov. S inými podstielkami musíte použiť takéto množstvo štyrykrát.

Pohltí všetky pachy a drží ich vo vnútri - MAGIC PEARLS majú špeciálnu veľkosť, tvar a zloženie, ktoré neostáva na srsti mačky a nieje vynášané z toalety.

Čistota a hygiena - táto jedinečná podstielka kompletne a okamžite adsorbuje tekutý odpad, zamedzuje bujenie baktérií a zanechává podstielku bez zápachu a suchú na dotyk. Nebudete mať žiadne špinavé kôpky alebo znečistenú náplň WC.

100% bezprašný - MAGIC PEARLS jedinečne vytvorené zo silikagélu je pre vás aj pre vašu mačku zdravší. Väčšina podstielok obsahuje veľa prachu, ktorý môže dráždiť oči a nosnú sliznicu.

Je to 100% prírodný neparfemovaný silikagél.

Prírodní, netoxický a neškodný pre životné prostredie.

Mačky milujú MAGIC PEARLS, ktoré zanechávajú mačaciu toaletu čistú, sviežu, suchú a bez zápachu.

Balenie: 7,6L, 16L

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naposledy prezerané

blank
  • Essential Jaguar
  • Bohemia pet food morčacie
  • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie