Panel používateľa

Obchodné podmienky VIP klubu

Podmineky a pravidlá členstva VIP klubu

PODMIENKY A PRAVIDLÁ VIP KLUBU V ESHOPE WWW.GAZOO.SK

1. Prevádzkovateľ VIP klubu je SZČO Martin Hrica s obchodným menom Martin Hrica - MH, sídlom Štefánikova 855/21, 900 61 Gajary. Číslo živnostenského registra 110-181816, IČO: 44 460 210 , DIČ: 1078422928, tel. +421903491773, e-mail: mh.martinhrica@gmail.com, (ďalej len „Prevádzkovateľ").

2. Členom VIP klubu môže byť fyzická osoba, ktorá spĺňa a prijme tieto Podmineky a pravidlá členstva VIP klubu (ďalej len „tieto osobitné VOP").

3. Registrovať do VIP klubu sa môžu iba osoby staršie ako 18 rokov, registrované ako klienti na www.gazoo.sk.

4. Záujemca o registráciu do VIP klubu musí zakúpiť členstvo s iným tovarom v rámci akéhokoľvek nákupu v našom eshope www.gazoo.sk, na základe ktorého bude do 3 (slovom "troch") dní zaradený do klubu a bude môcť čerpať výhody zo zakúpenia členstva - zľavy, bonusy, darčeky či iné výhody. Zakúpením členstva žiadateľ vyjadruje súhlas s týmito osobitnými VOP a plne s nimi súhlasí. Momentom zaradenia klienta do klubu VIP (špeciálnej skupiny klientov) sa žiadateľ stáva členom VIP klubu (ďalej len „Člen").

5. Člen svojou registráciou do VIP klubu súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov podľa "Všeobecných obchodných podmienok" za účelom vytvorenie databázy zákazníkov Prevádzkovateľa a Prevádzkovateľ sa zaväzuje, že tieto osobné údaje nebude nijako ďalej spracovávať a používať za iným účelom. Spracúvané osobné údaje nie sú poskytované žiadnym tretím stranám a nie sú predmetom cezhraničného prenosu. Pre vylúčenie pochybností uvádzame, že spracovávané osobné údaje
môžu byť použité pre zasielanie noviniek z informačnej kampane pre Členov klubu spojenej výlučne s marketingovými akciami Prevádzkovateľa.

6. Zľavu a iné výhody vyplývajúce z členstva je možné čerpať výlučne po prihlásení sa do zaregistrovaného účtu, pod ktorým bolo členstvo zakúpené. Členstvo vo VIP klube nie je prenosné a je viazané výlučne na konkrétnu registráciu, pod ktorou sa členstvo zakúpilo. Uplatnenie zľavy či iných výhod nie je možné bez prihlásenia sa do svojho účtu, zaregistrovanom na našom eshope www.gazoo.sk a Prevádzkovateľ neumožňuje ani dodatočné uplatnenie zliav či bonusov po zrealizovaní platby.

7. Členstvo vo VIP klube platí v rámci jedného kalendárneho roka (od 01.01. do 31.12.), bez ohľadu na dátum registrácie a začiatok registrácie do VIP klubu počas roka. Uplynutím dňa 31.12. príslušného roka sa členstvo Člena vo VIP klube zastavuje. VIP klub sa začína a končí vždy v danom kalendárnom roku a Následne po ňom vzniká a prichádza do platnosti nové členstvo na nasledujúci kalendárny rok. Členstvom v aktuálnom kalendárnom roku nevzniká Členovi automatický nárok na členstvo v roku nasledujúcom. Pre členstvo v nasledujúcom kalendárnom roku sa vyžaduje nová registrácia, ktorá bude dostupná vždy až nasledujúci kalendárny rok, ak Prevádzkovateľ neurčí inak a nespustí možnosť registrácie skôr.

8. Členovi sa zľava vyplývajúca z členstva uplatňuje automaticky pri súhrne objednávky. Zľava je kumulatívna a vzťahuje sa na všetky, aj už zľavnené produkty, ak Prevodzkovateľ neurčí inak.

9. O prípadných ďalších benefitoch a ponukách klubu VIP bude Člen informovaný prostredníctvom webstránky, prípadne priamo e-mailom.

10. Prevádzkovateľ je oprávnený kedykoľvek podľa potreby a vlastného uváženia jednostranne meniť a dopĺňať tieto osobitné VOP, pričom ich zmeny a doplnenia sú voči členovi VIP klubu účinné dňom nadobudnutia ich účinnosti, nie však skôr ako dňom ich uverejnenia na webstránke (www.gazoo.sk).

11. Tieto osobitné VOP sa vzťahujú výlučne na internetový obchod www.gazoo.sk.

12. Tieto osobitné VOP nadobúdajú platnosť a účinnosť dňa 06.12.2022.

 

 

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do hmotnosti 31kg prípadne násobky týchto parametrov máte vždy dopravu zdarma.

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom správneho krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na email alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, pričom nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy a vaši miláčikovia, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment rôznych značiek krmív pre všetky druhy zvierat. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať to správne krmivo pre Vás.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje práve vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie