Panel používateľa

ACANA Heritage Light & Fit 11,4kg

ACANA Heritage Light & Fit 11,4kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Doprava ZDARMA

Balenie 11,4kg. Pre všetky psy od jedného roku na udržanie váhy, s problémami s nadváhou či po kastrácii. Hydina, ryby a vajcia.

54,67 € s DPH

Dostupnosť: na externom sklade

Výrobca: Acana

Psi s nadváhou potrebujú stravu bohatú na proteíny pre posilnenie svalstva a zároveň nízky obsah sacharidov, ktoré by mohly viesť k nárastu telesného tuku.

Preto ACANA Light & Fit je plná mäsa, ako sú volne chované kurčatá, volne lovené platýse a vajcia z hniezdnych chovov, dodávané čerstvé z nášho regiónu každý deň pre zachovanie všetkých živín a neprekonatelnej chuti.

Kvôli zaisteniu zdravej hladiny cukru v krvi je ACANA úplne bez vysokoglykemických surovín ako je ryža, kukurica alebo zemiaky a namiesto nich obsahuje nízkoglykemické ovocie a zeleninu vrátane celých tekvíc a maslových tekvíc.

Úplne bez rastlinných proteínových koncentrátov obsahuje ACANA Light & Fit 65% mäsa – až dvakrát viac, než v bežných krmivách pre psov.

1/3 mäsa v krmivách ACANA je ČERSTVÁ, čo dodáva dôležité živiny v ich najprirodzenejšej a najvýživnejšej podobe. 2/3 mäsa sú sušené a poskytujú tak silný koncentrovaný zdroj živočíšnych proteínov.

ACANA Light & Fit

Zloženie:

čerstvé kuracie mäso (16%), dehydrované kura (14%), dehydrovaná morka (14%), červená šošovica, celý zelený hrach, hrachová vláknina, čerstvé kuracie droby - pečeň, srdce, obličky (5%), dehydrovaný sleď (5%), čerstvé celé vajcia (4%), čerstvá celá platesa (4%), na slnku sušená lucerna (4%), fazuľa (4%), zelená šošovica, celý žltý hrach, kurací tuk (1%) , olej zo sleďa (1%), čerstvé kuracie chrupavky (1%), hnedá morská riasa, čerstvé celé tekvica, čerstvé celé maslová tekvica, čerstvý celý paštrnák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy horčice, čerstvé listy kvaky, čerstvá celá mrkva, čerstvé jablká Red Delicious, čerstvé hrušky Bartlett, mrazom sušená kuracia pečeň, mrazom sušená morčacia pečeň, čerstvé celé brusnice, čerstvé celé čučoriedky, koreň čakanky, kurkuma, pestrec, koreň lopúcha, levanduľa, koreň ibišteka, šípky

Analytické zloženie:

Bielkoviny 35%, Tuk 11%, Hrubá vláknina 8%, Hrubý popol 7%, Vápnik 1,7%, Fosfor 1,1%, Omega 6: 2,2%, Omega 3: 0,9%, DHA 0,3%, EPA 0,3%, Glukosamin 1500mg/kg, Chondroitin 1000mg/kg

Doplnkové látky:

chelát zinku

Balenie: 11,4kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

blank
  • Essential Jaguar
  • Bohemia pet food morčacie
  • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie