Panel používateľa

HAPPY DOG Profi Gold Power 26/20 20kg

HAPPY DOG Profi Gold Power 26/20 20kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Balenie 20kg. Kompletné PREMIUM krmivo pre dospelých citlivých psov s vysokou potrebou energie.

50,82 € s DPH

52,39 € s DPH Zľava 3%

Dostupnosť: na externom sklade

Výrobca: Happy Dog

Nová jemnejšia receptúra
Lahodné mäso hydiny a lososa
Mäso morských mušlí
Ľahko stráviteľná ryža
Bez umelých konzervantov a farbív, bez sóje

 

Nové PREMIUM krmivo Profi Gold Power 26/20 přináša energeticky bohatú špeciálnu receptúru pre psov vo vysokej fyzickej či psychickej záťaži. Striedmy obsah 26% proteínov zmysluplno dopĺňa zámerne zvýšený 20% obsah tukov. Tento vysoký obsah tukov poskytuje veľmi aktívnym a nervóznym psom dostatok energie na pokrytie ich zvýšených potrieb bez toho, aby schudli vďaka odbúravaniu kostrového svalstva. Táto nová receptúra je preto ideálna na udržanie dobrého výživného stavu a osvalenia. Striedme množstvo bielkovín pritom zaisťuje dostatočnú obnovu spotrebovaných krvných a telesných bielkovín. Tráviaci aparát a obličky sú tak zaťažené len minimálnou mierou.

Nová jemná receptúra je tu najmä pre citlivých psov. Táto špeciálna receptúra ponúka lahodné a ľahko stráviteľné proteíny z mäsa hydiny a lososa a ľahko stráviteľnú ryžu. Navyše je obohatená o prírodnú kĺbovú výživu formou mäsa morských mušlí. Ľahko stráviteľný hydinový tuk a výdatný hovädzí tuk dodávajú potrebnú energiu. Toto veľmi lahodné a jemné krmivo možno nasadiť u všetkých citlivých pracovných a športových psov v období zvýšenej fyzickej či psychickej aktivity, najmä je však optimálne pre hyperaktívnych a nervóznych psov, u ktorých je ťažké udržať vo výkonnostnej sezóne dobrú fyzickú stavbu tela a potrebné osvalenie. Táto receptúra sa dá nasadiť aj u chovných jedincov v období zvýšenej potreby živín. Krmivo obsahuje taktiež všetky potrebné minerálne látky, stopové prvky a vitamíny v množstvách a vzájomných pomeroch optimalizovaných na veľmi zaťažených psov.

Vyrobené v Nemecku pod najprísnejšou kontrolou kvality!

 

Zloženie
hydinový proteín* (30%, z toho 30% kuracie mäso*), ryža, ryžová múka, hydinový tuk, hovädzí tuk, lososia múčka, cukrovarské rezky* (odcukrené), pečeňový hydrolyzát, jablková dreň*, chlorid draselný, chlorid sodný, koreň čakanky (extrahovaný), mäso morských mušlí*. (* sušené)

 

Analytické zložky
hrubý proteín: 26,0%; hrubý tuk: 20,0%; hrubá vláknina 1,5%; hrubý popol 8,0% Ca 1,6%; P 1,0%; Na 0,4%; K 0,65%; Mg 0,07%.

 

Doplnkové látky
vit.A (3a672a) 12.000 mj, vit.D3 (3a671) 800 mj, vit.E (3a700) 120 mg, Antioxidanty, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306i).

Balenie: 20kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.