Panel používateľa

HAPPY DOG Profi Gold Relax 23/10 20kg

HAPPY DOG Profi Gold Relax 23/10 20kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Balenie 20kg. Kompletné PREMIUM krmivo pre dospelých psov citlivých psov s normálnou potrebou energie.

40,85 € s DPH

43 € s DPH Zľava 5%

Dostupnosť: na externom sklade

Výrobca: Happy Dog

Nová jemnejšia receptúra

Lahodné mäso hydiny a lososa
Mäso morských mušlí
Ľahko stráviteľná ryža
Bez umelých konzervantov a farbív, bez sóje

 

Kompletné PREMIUM krmivo Profi Gold Relax 23/10 prináša vyvážený podiel bielkovín a energie na pokrytie záchovných živinových nárokov pracovných, športový, alebo chovných psov v období ich zníženej telesnej aktivity, alebo v období mimo reprodukčný cyklus.

Nová jemná receptúra je tu najmä pre citlivých psov. Táto špeciálna receptúra ponúka lahodné a ľahko stráviteľné proteíny z mäsa hydiny a lososa a ľahko stráviteľnú ryžu. Navyše je obohatená o prírodnú kĺbovú výživu formou mäsa morských mušlí. Krmivo obsahuje iba striedmy obsah živín, aby nedochádzalo ku zbytočnému prekrmovaniu psov a ku zbytočnej záťaži vnútorných orgánov. Obsahuje taktiež všetky nevyhnutné minerálne látky, stopové prvky a vitamíny v pomeroch optimalizovaných pre psov bez záťaže. Je tak ekonomickým variantom zdravej výživy citlivých psov všade tam, kde sú kladené len základné nároky na prísun živín.

Vyrobené v Nemecku pod najprísnejšou kontrolou kvality!

 

Zloženie
ryžová múka, hydinový proteín* (23%, z toho 20% kuracie mäso*), lososia múčka, hydinový tuk, cukrovarské rezky* (odcukrené), hovädzí tuk, pečeňový hydrolyzát, jablková dreň*, chlorid draselný, chlorid sodný, koreň čakanky (extrahovaný), mäso morských mušlí*. (* sušené)

 

Analytické zložky
hrubý proteín: 23,0%; hrubý tuk: 10,0%; hrubá vláknina 2,0%; hrubý popol 7,0% Ca 1,4%; P 0,9%; Na 0,4%; K 0,65%; Mg 0,06%.

 

Doplnkové látky
vit.A (3a672a) 12.000 mj, vit.D3 (3a671) 800 mj, vit.E (3a700) 120 mg, Antioxidanty, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306i).

Balenie: 20kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

blank
  • Essential Jaguar
  • Bohemia pet food morčacie
  • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie