Panel používateľa

GOURMET Gold Savoury Cake s kuraťom a mrkvou

GOURMET Gold Savoury Cake s kuraťom a mrkvou

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 85g, 24x85g. Kompletné krmivo pre dospelé mačky v konzerve. Trhané mäsové kúsky vo forme mäsového koláča pre mačky s kuracím mäsom a mrkvou.

Varianty produktov

  • 0,59 € s DPH

  • 13,45 € s DPH

0,59 € s DPH

Kompletné krmivo pre dospelé mačky, trhané mäsové kúsky vo forme mäsového koláča.

GOURMET Gold Savoury Cake predstavuje jemne pokrájané kúsky s hovädzím, kuraťom alebo inými vycibrenými príchuťami, starostlivo ochutené len štipkou omáčky. To všetko sa snúbi v lahodnej tortičke a vaša mačka si tak môže vychutnať každé sústo.

GOURMET Gold Savoury Cake s kuraťom a mrkvou je neodolateľný kulinársky zážitok, mäsové kúsky so štipkou omáčky vo forme lahodného mäsového koláčika.

GOURMET Gold Savoury Cake: vynikajúci v každom súste.

Všetky krmivá GOURMET sú bez pridaných umelých farbív, konzervantov a aróm.

Návod na kŕmenie:

Dospelú mačku o priemernej hmotnosti (4 kg) kŕmte 2 až 3 konzervami denne, najmenej v dvoch samostatných kŕmnych dávkach. Podávajte pri izbovej teplote. Čerstvá pitná voda by mala byť neustále k dispozícii.

Zloženie:

mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (z toho 4 % kuraťa), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a vedľajšie produkty z rýb, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, zelenina (1 % dehydrovanej mrkvy, zodpovedajúce 9 % mrkvy), minerálne látky, cukry

Analytické zloženie:

vlhkosť: 74,0 %, dusíkaté látky: 17,0 %, obsah tuku: 4,0 %, popol: 2,0 %, vláknina: 1,1 %

Výživné doplnkové látky:

m.j./kg:

vit A: 880, vit D3: 135

mg/kg:

síran železnatý monohydrát: 31,0mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,39mg, síran meďnatý pentahydrát: 3,5mg, síran manganatý monohydrát: 6,1mg, síran zinočnatý monohydrát: 50mg

Technologické doplnkové látky:

mg/kg:

kasia guma: 450

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.