Panel používateľa

MENFORSAN Antiparazitné pipety pre psov na prírodnej báze 2x1,5ml

MENFORSAN Antiparazitné pipety pre psov na prírodnej báze 2x1,5ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 2ks. Antiparazitné pipety pre psov proti blchám, kliešťom, komárom na prírodnej báze.

10,83 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 9 ks

Výrobca: Men For San

Antiparazitné pipety Men For San na prírodnej báze môžu byť ideálnym riešením pre vášho miláčika. Pipeta poskytuje repelentný ochranu proti napadnutiu hmyzu (roztoče, blchy, kliešte a lietajúci hmyz).

Vďaka výťažkom z margóny, geraniolu a levanduľového oleja poskytujú perfektnú ochranu proti najrôznejším roztočom, blchám, kliešťom a lietajúcemu hmyzu.

Sú stopercentne prírodné, takže ich použitie je možné aj u gravidných súk, šteniat a psov s alergiou na bežné insekticídy.

Dávkovanie:

Pipeta je vyrobená z troch prírodných látok, ktoré ani vo väčšom množstve zvieraťu neublížia. Preto nie je nutné uvádzať presné dávkovanie vzhľadom k veľkosti plemena. Výrobca odporúča použiť jednu pipetu bez ohľadu na hmotnosť zvieraťa. Iba u extra veľkých plemien je odporúčané použiť pipety dve.

Návod na použitie:

Balenie obsahuje 2 plastové pipety s objemom 1,5 ml (jedna pipeta) = jedna dávka. Podávajte na kožu na krku a v prednej časti ramien. Vyberte pipetu z ochranného puzdra. Podržte pipetu nahor, odlomte hornú časť a aplikujte na krk. Použite pipetu priamo na kožu bez dodatočnej masáže a vyprázdnite obsah na jednom mieste.

Pipeta je účinná po dobu až 30 dní. Pri psoch so zvýšeným pohybom v prírode sa odporúča aplikovať pipetu častejšie.

Zloženie:

geraniol, margóza a levandulový olej, voda a pomocné látky

 

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.