Panel používateľa

SANDEZIA Suchá dezinfekcia

SANDEZIA Suchá dezinfekcia

Balenie 4kg, 10kg, 25kg. Sandezia suchá dezinfekcia je prípravok určený na dezinfekciu obydlí pre hospodárske zvieratá.

Varianty produktov

  • 33,61 € s DPH

  • 15,20 € s DPH

  • 7,89 € s DPH

od 7,89 € s DPH

SANDEZIA Suchá dezinfekcia je dezinfekčný prípravok určený na dezinfekciu obydlí pre hospodárske zvieratá.

SANDEZIA Suchá dezinfekcia efentívne eliminuje baktérie, vírusy, parazity a plesne. Ničí muchy a ďalší hmyz v larválnom štádiu alebo výrazne znižuje ich počet. 

SANDEZIA veľmi dobre funguje vo vlhkých priestoroch. Intenzívne vysušuje vlhké podstielky, zabraňuje premene moču na čpavok a uvoľňovaniu škodlivých plynov. 

SANDEZIA Suchá dezinfekcia udržuje nízke pH a bráni rastu patogénnych organizmov. Znižuje počet ochorení v stáde,užívaniu antibiotík a náklady na liečbu zvierat.

SANDEZIA Suchá dezinfekcia je vhodná pre dezinfekciu dopravných prostriedkov na prepravu zvierat aj pre dezinfekciu nástrojov používaných pri výrobe krmiva. 

SANDEZIA Suchá dezinfekcia môže byť používaná na všetky druhy podláh, podstielok, klietok a materiálu na podstielanie pod hospodárske zvieratá.

Chráni pred - salmonelou, kokcídiou, hnačkami, respiračnými ochoreniami, chorobami kopýt, klieštikovcom kurím, chorobami z vlhkých podstielok, škodlivými plynmi.

Návod na použitie:

Nasypte rovnomerne na požadovaný povrch v dávke 50g/m2 raz týždenne.

Pokiaľ používate produkt SANDEZIA prvý krát, nasypte 50g/m2 - 3 dni po sebe a potom pokračujte raz týždenne.

Dezinfekcia sa môže vykonávať v prítomnosti zvierat. Do ruky dospelého človeka sa vojde odhadom 50g Sandezie.

Pred podstieľaním naneste 50-100g prípravku na m2 (v závislosti od hrúbky podstielky) a následne rozprášte 50g/m2 raz týždenne cez podstielku.

V prípade rizika ochorenia sa odporúča používať Sandeziu častejšie, napríklad 2x - 3x týždenne v ohrade, hlavne tam, kde sa zvieratá kŕmia a napájajú.

Sandezia sa môže používať aj ako "suchý kúpeľ" pre novonarodené prasiatka. Podporuje a urýchľuje proces hojenia rán a chráni pred hnačkovými ochoreniami.

Na dezinfekciu stien a ťažko prístupných miest rozpustite 1kg prášku  v 1,5L množstve vody. Výdatnosť takto pripraveného prípravku je cca 15m2/1L.

Zloženie:

minerálne zložky

 

Produkt je vo forme suchého prášku.

Neboli hlásené žiadne nežiadúce účinky ani po požití zvieratami. Počas dezinfekcie sa odporúča používaŤ ochranné pomôcky - rukavice, okuliare a protiprachová maska - respirátor.

Balenie: 10kg, 25kg, 4kg

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie