Panel používateľa

ZEUS Lososový olej

ZEUS Lososový olej

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 250ml, 500ml, 1000ml. Lososový olej pre psy a mačky a hospodárske zvieratá na podporu imunitného systému a kvality srsti.

Varianty produktov

  • 9,15 € s DPH

  • 10,51 € s DPH

  • 11,58 € s DPH

9,15 € s DPH

100% lososový čistý olej vyrobený z čerstvých morských lososov. Vyznačuje sa extrémnou sviežosťou a má veľmi vysokú čistotu. Nórsky losos má vynikajúcu nutričné hodnoty, ktoré poskytujú vysoko kvalitné bielkoviny a širokú škálu vitamínov a minerálov, vrátane vitamínov A a D, fosfor, horčík, selén a jód.

Lososový olej je vynikajúcim zdrojom Omega 3 mastných kyselín EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). EPA Kyselina má prírodné protizápalové účinky, DHA kyselina sa podieľa na výstavbe mozgových štruktúr a sietnice oka.

Lososový olej posilňuje imunitný systém, zlepšuje kvalitu srsti, zvyšuje chuť do jedla a znižuje riziko vzniku ochorenia srdcového obehu.

Lososový olej napomáha riešiť niektoré zdravotné problémy:

suchá koža, svrbenie kože a rôzne alergie, lámavosť a vypadávanie srsti, strata pigmentu, nevýrazné sfarbenie srsti, znížená funkcia vnútorných orgánov, príp. ich ochorenia (obličky, pečeň, srdce), poruchy rastu, chybný vývoj kostry, artritída, poruchy reprodukcie a imunitného systému

- čistá jantárová farba

- jemný rybý pach pre zvýšenie chuti krmiva

Dávkovanie:

Pes:

váha do 12 kg - denná dávka 4 ml
váha 12-24 kg - denná dávka 8 ml
váha 24-28 kg - denná dávka 12 ml
váha nad 48 kg - denná dávka 16 ml

Mačka:

váha do 5 kg - denná dávka 3-4 ml
váha 5-10 kg - denná dávka 6-8 ml
váha 10-15 kg - denná dávka 10-12 ml

Olej sa pridáva denne do kŕmenia.

Balenie: 500ml, 250ml, 1000ml

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.