Panel používateľa

ZEUS Olej z tresčej pečene 2L

ZEUS Olej z tresčej pečene 2L

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 2L. Olej z tresčej pečene - doplnok stravy pre kone bohatý na vitamíny A a D a na zlepšenie kvality srsti a pokožky.

32,83 € s DPH

Dostupnosť: na externom sklade

Výrobca: Zeus

Olej z tresčej pečene je kŕmny doplnok obsahujúci esenciálne nenasýtené mastné kyseliny EPA & DHA, ktoré tvoria nevyhnutnú súčasť výživy.

Olej z tresčej pečene je tiež bohatý na prírodný obsah vitamínov A & D. Vitamín A je potrebný pre zrak, reprodukciu, rast epiteliálnych buniek, ktoré sú súčasťou všetkých tkanív a podmieňujú odolnosť slizničnej bariéry voči prenikaniu infekcie. Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek, vstrebávaniu vápnika a fosforu na úroveň potrebnú pre mineralizáciu kostí a pevnosť zubov.

Olej z tresčej pečene je prospešný pre celkový zdravotný stav i prevenciu bežných ochorení. Je bezpečný pre gravidné a laktujúce zvieratá. Olej zvyšuje kvalitu srsti a pokožky a má vplyv na korektný vývoj plodu.

- olej z tresčej pečene je bohatý na prírodný obsah vitamínov A & D

- olej zvyšuje kvalitu srsti a pokožky a má vplyv na korektný vývoj plodu

Odporúčame užívať:

Počas gravidity aj laktácie, u mladých a rastúcich jedincov, pre stimuláciu imunitného systému, poúrazové a pooperačne starostlivosti, pre staršieho jedinca, vhodná aplikácia u kožných ťažkostí.

Analytické zloženie:

tuk celkom 99,90 %, voda a nečistoty 1,00 %, mastné kyseliny n-3 21,00 %, mastné nasýtené kyseliny celkom 14,50 %, mastné mono-nenasýtené kyseliny celkom 50,50 %, mastné polynenasýtené kyseliny celkom 25,00 %

Dávkovanie:

- 1 stlačenie z pumpičky sa rovná dávke ± 1,1 ml

- olej sa pridáva denne do kŕmenia

Bezpečnostné opatrenia:

Chráňte pred deťmi. Určené len pre zvieratá.

Upozornenie:

Výrobok nie je určený ako náhrada kŕmnej dávky.

Poznámka:

Obsah nežiaducich látok v limitoch stanovených nariadeniami CEE.
Odporúčame skladovaní v pôvodnom uzavretom obale v suchu a chlade.

 

Balenie: 2L

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.