Panel používateľa

NUTRI HORSE Garlic powder 800g

NUTRI HORSE Garlic powder 800g

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 800g. Cesnakový prášok - doplnok stravy pre kone na podporu imunity a lepšieho príjmu potravy trávenia.

18,82 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 2 ks

Výrobca: Nutri Horse

Cesnakový prášok je určený ako dietetický doplnok kŕmnej dávky pre zvieratá. Obsahuje špeciálnym spôsobom upravený prírodný sušený cesnak, ktorého priaznivé účinky na organizmus sa prejavujú lepším príjmom potravy, trávením aj resorbciou živín (regulácia procesov látkovej výmeny).

Cesnak v krmive má pozitívne účinky hlavne na obranyschopnosť organizmu a trávenie. Priaznivo ovplyvňuje črevnú mikroflóru a vytvára nepriaznivé podmienky pre črevné parazity, má baktericídne účinky, vhodne pôsobí na prevenciu zápalových stavov, pôsobí antiskleroticky (starnúce i staré zvieratá), apod..

Pomáha zlepšiť krvný obehový systém.

Cesnak stimuluje a podporuje príjem krmiva svojimi dietetickými vlastnosťami, čo sa prejavuje na celkovom stave zvierat.

Podanie a dávkovanie:

Cesnakový prášok je možné podávať krátkodobo po dobu 5-10 dní (dávka sa zvyšuje na dvojnásobok) alebo priebežne (nižšie dávkovanie). Riziko predávkovania nehrozí.

Denná dávka:

Poníci - 15g

Kone - 30g

Zloženie:

sušený cesnak 75%, kukuričná múka 25%

Analytické zloženie:

dusíkaté látky 14,0%, tuk 1,2%, vláknina 2,5%, popol 2,7%, vápnik 0,1%, fosfor 0,2%, sodík 0,02%

Balenie: 800g

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.