Panel používateľa

SEBODERM šampón 250ml

SEBODERM šampón 250ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 250ml. SEBODERM - šampón pre základné ošetrenie a zlepšenie kondície kože a srsti.

15,50 € s DPH

Dostupnosť: na externom sklade

Výrobca: Virbac

Obsahuje "Spherulites®" - zabezpečujú postupné uvoľňovanie účinných látok a zaisťujú ich lepší prienik do hlbších vrstiev epidermis, štúdie potvrdzujú lepšie výsledky prípravkov sa Spherulitami® oproti klasickým prípravkom, dokonca pri nižšej dávke.

SEBODERM je nedráždivý, hypoalergénny, zmäkčujúci a zvlhčujúci šampón pre psy a mačky s neutrálnym pH pre základné ošetrenie a zlepšenie kondície suchej kože a srsti.

Šampón má antiseptický a keratolytický účinok.

Šampón neobsahuje alkohol ani mydlo.

Zloženie:

ovsená múka v koloidnom roztoku (s čistiacim a protisvrbivým účinkom), natrii oleosulfonas (povrchovo aktívne činidlo, po opláchnutí vytvára na koži ochranný film), kyselina mliečna (znižuje pH, pôsobí hygroskopicky a keratolyticky), glycerín (hygroskopický a zmäkčujúci účinok) , urea (prirodzený hydratačný faktor rohovej vrstvy epidermis), chitosanid (umožňuje dlhodobý účinok) a "Spherullires" (zabezpečujú postupné uvoľňovanie účinných látok a ich lepší prienik do hlbších vrstiev epidermis)

Použitie:

pre normálnu pokožku bez obmedzenia, pre suchú kožu 1x týždenne, pre zlepšenie 1x za 14 dní až do úplného zahojenia

Balenie: 250ml

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.