Panel používateľa

ALLERCALM šampón 250ml

ALLERCALM šampón 250ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 250ml. ALLERCALM - šampón pre základné ošetrenie citlivej kože psov a mačiek.

15,50 € s DPH

Dostupnosť: na externom sklade

Výrobca: Virbac

Obsahuje "Spherulites®" - zabezpečujú postupné uvoľňovanie účinných látok a zaisťujú ich lepší prienik do hlbších vrstiev epidermis, štúdie potvrdzujú lepšie výsledky prípravkov sa Spherulitami® oproti klasickým prípravkom, dokonca pri nižšej dávke.

Šampón na základné ošetrenie citlivej kože psov a mačiek, s čistiacim, zvlhčujúcim, protisvrbivým, antiseptickým a keratolytickým účinkom.

Šampón neobsahuje alkohol a mydlo, pomáha obnove kožného mazu a vláčnosti kože.

Zloženie:

ovsená múka v koloidnom roztoku (s čistiacim a protisvrbivým účinkom), natrii oleosulfonas (povrchovo aktívne činidlo, po opláchnutí vytvára na koži ochranný film), kyselina mliečna (znižuje pH, pôsobí hygroskopicky a keratolyticky), glycerín (hygroskopický a zmäkčujúci účinok) , chitosanid (umožňuje dlhodobý účinok) a "Spherullires" (zabezpečujú postupné uvoľňovanie účinných látok a ich lepší prienik do hlbších vrstiev epidermis)

Použitie:

podľa potreby, môže byť používaný aj denne

Balenie: 250ml

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.