Panel používateľa

BOHEMIA Príloha A

BOHEMIA Príloha A

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Balenie 2kg, 5kg. Príloha k mäsu alebo single-proteín konzervám, vhodná pre psov žijúci aktívnym životným štýlom.

Varianty produktov

  • 32 € s DPH

  • 13,77 € s DPH

32 € s DPH

Ideálna príloha k mäsu alebo našim single-proteín konzervám Bohemia. V našej A prílohe používame energeticky silné uhľohydráty v podobe špaldy a ovsa, ktoré sú vhodné pre zvýšené energetické nároky. Vhodné pre psov žijúci aktívnym životným štýlom.

Príloha A je postavená tak aby ste už nemuseli pridávať žiadne ďalšie nutričné ​​doplnky. Skutočne stačí už pridať len čerstvé / varené mäso, droby, vajcia alebo mäsové konzervy Bohemia. Príloha spĺňa optimálne hladiny bielkovín, minerálov, vitamínov a najmä hladiny zdraviu prospešných tukov zo semien, orechov a pre psy parádneho kozieho mlieka.

Návod na kŕmenie:

Prílohu zalejte horúcou vodou 0,5 - 1 cm nad úroveň zmesi a nechajte niekoľko minút nasiaknuť a vychladnúť. Primiešajte mäso alebo ďalšie suroviny podľa ľubovôle. Odporúčame skombinovať s mäsovou konzervou Bohemia.

Zloženie:

špaldové a ovsené vločky, ovocie a zelenina (jablká, hrušky, mrkva, kapusta, zeler, kapusta, tekvica, repa, zelený hrášok mladý, špenát, brokolica, petržlen, maliny, jahody, ríbezle, černice, čučoriedky), semená a orechy ( ľanové, slnečnicové, sezamové, tekvicové, arašidy), drvené parožia jeleňa európskeho, pivovarské kvasnice (odhorčené), sušené kozie mlieko, bylinky (bazalka, oregano, tymian, saturejka, kôpor, harmanček, ibištek kvet, skorocel, šalvia, fenikel, škorica, zázvor, kurkuma, ligurček, pestrec mariánsky).

Dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie pre šteňatá sú 4% z aktuálnej váhy psa (z toho 60% konzerva BOHEMIA, či mäso a 40% príloha A).

Príklad: 10kg šteňa jeho denná dávka sú 4% za aktuálne váhy šteňaťa teda 400g a z toho bude 220g konzervy BOHEMIA, či mäsa a 180g prílohy BOHEMIA príloha A.

Odporúčané dávkovanie pre dospelých psov sú 3% z aktuálnej váhy psa (z toho 50% konzerva BOHEMIA, či mäso a 50% príloha A).

Príklad: 10kg dospelý pes jeho denná dávka je 3% z aktuálnej váhy psa teda 300g a z toho bude 150g konzervy BOHEMIA, či mäsa a 150g prílohy BOHEMIA príloha A.

Odporúčané dávkovanie pre seniorov je 2% z aktuálnej váhy psa (z toho 40% konzerva BOHEMIA, či mäso a 60% príloha A). Príklad: 10kg starší pes jeho denná dávka je 2% z aktuálnej váhy psa teda 200g a z toho bude 80g konzerva BOHEMIA, či mäso a 120g prílohy BOHEMIA príloha A)

Vždy je potreba psa sledovať, reagovať a optimalizovať dávku podľa jeho aktuálnej váhy. V prípade že Váš psík bude chudnúť, tak dennú dávku zvýšiť a keď bude priberať či už je pes v nadváhe, tak naopak dávku znížiť.

Balenie: 2kg, 5kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.