Panel používateľa

BOHEMIA Archibald

BOHEMIA Archibald

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 2kg, 5kg. Kompletné miešané krmivo z hovädzieho a bravčového mäsa so zemiakovými vločkami.

Varianty produktov

  • 35,45 € s DPH

  • 15,24 € s DPH

35,45 € s DPH

Prvé české kompletné miešané krmivo svojho druhu menom Archibald. Zmes je vyrobená z lokálneho hovädzieho a bravčového mäsa so zemiakovými vločkami. Očakávajte skutočné ingrediencie, žiadne granule. Krmivo je 100% čisté, bez umelých doplnkových látok.

Evolúcia vo výžive psov - to je výstižný popis pre kŕmne zmesi Bohemia. Prvý receptúra ​​nazvaná Archibald je vhodná pre všetkých psov všetkého veku.

Zmes môžete podávať ako kompletné krmivo, tzn. každý deň alebo ako spestrenie jedálnička párkrát do týždňa. Môže slúžiť ako ideálne doplnenie granulovaných krmív.

Víziou kŕmnych zmesí BOHEMIA je dodať všetky nutričné ​​hodnoty v prírodnej forme. Vychádzame z reálnych, kvalitných surovín, kde každá hrá veľkú úlohu. Vstupné suroviny sú pozvoľna sušené, a preto sú schopné si uchovať vysoký obsah prírodných nutričných látok.

2 kg tohto sušeného Barf = cca 10 kg čerstvého Barf

Zloženie:

hovädzie a bravčové 35%, špalda 20%, zelenina a bylinky 18% (jablká, hrušky, mrkva, zeler, kapusta, repa, petržlen), semená 10% (ľanové, slnečnicové, sezamové, tekvicové), slepačie vajcia 5%, pohánka 5%, pšeno 5%, pivovarské kvasnice 1%, drvené parožie jeleňa európskeho 1%

Analytické zloženie:

hrubý proteín 27%, oleje a tuky 15%, popol 6%, vláknina 3,5%, vápnik 1,5%, fosfor 1%, vlhkosť 8%

Dávkovanie:

- šteňa 2% aktuálnej váhy

- dospelý pes 1% aktuálnej váhy

Krmivo odporúčame zaliať teplou vodou a nechať povoliť najmä zeleninu a ovocie.

Výroba je schválená Ústredným kontrolným a skúšobným ústavom poľnohospodárskym.

Balenie: 2kg, 5kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.