Panel používateľa

Prorabbit

Prorabbit

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Balenie 200g, 500g, 1000g. Vysoko účinný potencovaný probiotický prípravok s optimalizačným vplyvom na tráviace procesy a stimulačným účinkom na imunitný systém.

Varianty produktov

  • 24,05 € s DPH

    25,58 € s DPH Zľava 6%

  • 15,89 € s DPH

    16,90 € s DPH Zľava 6%

  • 6,47 € s DPH

    6,88 € s DPH Zľava 6%

24,05 € s DPH

25,58 € s DPH Zľava 6%

PRORABBIT je vysoko účinný potencovaný probiotický prípravok na báze autochtónneho kmeňa EF 2019 produkujúceho bakteriocíny a Lactobacillus fermentum. Dosahuje vysokú účinnosť v eliminácii choroboplodných mikroorganizmov s optimalizačným vplyvom na tráviace procesy a stimulačným účinkom na imunitný systém.

PRORABBIT svojím rýchlym potencovaným rastom odoberá v konkurenčnom boji živiny patogénom. Svojou vysokou priľnavosťou na črevný povrch obsadzuje väzobné miesta v tenkom aj hrubom čreve a vytvára tak účinnú bariéru pre podmienečne patogénne mikroorganizmy.

PRORABBIT zabraňuje rastu a množeniu nežiadúcich baktérií aj udržiavaním optimálneho pH (produkciou kyseliny mliečnej, octovej). Spolu s ďalšími echanizmami priaznivo ovplyvňuje rentabilitu odchovu mláďat a odchov bez použitia antibiotík. Svojou produkciou mucínu stimuluje aktivitu imunitného systému.

PRORABBIT produkuje bakteriocíny, vitamíny B1, B2, B6, B12, niacín, kyselinu listovú a kyselinu pantoténovú a zvyšuje stráviteľnosť proteínov.

Laktobacilly sa vplyvom rôznych chemických látok /napr. konzervačné látky v potrave/ antibiotík, chemoterapeutík v organizme strácajú a preto je nutné ich v črevnom systéme obnovovať.

Používa sa na prevenciu a liečbu hnačkových ochorení, zvýšenie odolnosti proti kokcídiovým nákazám, zvýšenie obranyschopnosti organizmu, protizápalové a protialergické účinky, zlepšenie produkčných ukazovateľov, zvýšenie hmotnostných prírastkov, zlepšenie konverzie živín, skrátenie času rekonvalescencie, po podávaní antibiotík a chemoterapeutík, pri každej zmene krmiva, biostimulátor rastu.

Dávkovanie:

Individuálne podanie: 1 - 2 g na kus a deň do krmiva alebo pitnej vody po dobu 21 dní.

Hromadná aplikácia: 20 g na 30 ks do krmiva alebo pitnej vody po dobu 21 dní.

Preventívne: 1 g na kus a deň počas odchovu v krmive alebo pitnej vode.

Liečebne: 3 g na kus a deň do krmiva alebo pitnej vody po dobu 21 dní.

Jedna kávová lyžička obsahuje cca 2 - 3 g prípravku, čajová lyžička 5 - 6 g, polievková lyžica obsahuje cca 15 g.

Podáva sa perorálne v krmive alebo v pitnej vode.

Skladovanie:

V suchu, tme, uzatvorené pri teplote 5 - 15˚C.

Doba použiteľnosti:

12 mesiacov od dátumu výroby

Výrobca:

International Probiotic Company s.r.o.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.