Panel používateľa

CAPRAVERUM dog probioticum-prebioticum 30tbl.

CAPRAVERUM dog probioticum-prebioticum 30tbl.

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Balenie 30 tbl. Probiotiká a prebiotika pre psy. Veterinárny prípravok na imunitu a tráviace ťažkosti.

11,70 € s DPH

13,35 € s DPH Zľava 12.4%

Dostupnosť: Skladom
skladom: 3 ks

Výrobca: Vetservis

Veterinárny prípravok CAPRAVERUM dog probioticum-prebioticum pre psy v rekonvalescencii, so zníženou imunitou, pri a po liečbe antibiotikami, pri zažívacích problémoch, po chirurgických zákrokoch na tráviacom trakte, po odčervení, pri zmene krmiva, pri problémoch kože a srsti.

Pre psov s opakovanými alebo chronickými ochoreniami tráviaceho traktu. Tablety na báze kozieho mlieka obohatené o vitamíny a mikroflóru (Enterococcus faecium), inulín. Inulín je rozpustná fermentovateľná vláknina, ktorá plní s kozím mliekom prebiotickú funkciu a podporuje rast žiadúcej črevnej mikroflóry.

Tablety majú optimálny pomer kosťotvorných minerálnych látok - vápnika, fosforu, horčíka a zinku s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín a ľahko stráviteľných tukov.

CAPRAVERUM dog probioticum-prebioticum:

- pri a po liečbe antibiotikami

- po odčervení

- pri zažívacích problémoch

Dávkovanie:

1 tableta do 5 kg živej hmotnosti a deň
2 tablety do 10 kg živej hmotnosti a deň
2-3 tablety nad 10 kg živej hmotnosti a deň

Návod na použitie:

Tablety je najvhodnejšie podávať spolu s krmivom ako prevencia a pre zvýšenie imunity, v čase přetrvajicích ťažkostí, v čase rekonvalescencie minimálne po dobu 30 dní.

Zloženie:

sušené kozie mlieko plnotučné, mastenec, inulín, mikrokryštalická celulóza, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B 6, niacín, biotín, kyselina pantoténová, vitamín B 12, kyselina listová, vitamín C, cholín, inositol, vápnik, horčík, zinok, živá mikroflóra Enterococcus faecium

Skladovanie:

Pri teplote 15 - 25 °C, chrániť pred svetlom.

Výrobca:

ABEL plus, spol. s ro, Podvysoká 310, 023 57 Slovenská republika

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.