Panel používateľa

FITMIN Opti 15kg

FITMIN Opti 15kg

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Balenie 15kg. Extrudované doplnkové krmivo pre kone bez ovsa, s vysokým obsahom ľahko stráviteľného proteínu.

23,44 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 4 ks

Výrobca: Fitmin

Tovar zn. FITMIN sa naskladňuje raz za 2 týždne tj dodacia doba tovaru, ktorý je na objednávku, je 3-14 pracovných dní.

Extrudované doplnkové krmivo bez ovsa, s vysokým obsahom ľahko stráviteľného proteínu, je stavebným kameňom pre zostavenie dennej kŕmnej dávky každého koňa bez ohľadu na kategóriu a intenzitu tréningu. Krmivo je vhodné pridávať koňom pre zlepšenie kondície, pre rýchle nasvalenie, gravidným kobylám pre normálny vývoj plodu a laktajúcim kobylám pre produkciu kvalitného materského mlieka, žriebätám a mladým koňom pre zdravý rast a vývoj.
Obsahuje kvalitnú a ľahko stráviteľnú bielkovinu, ktorej kvalita je podporená prídavkom esenciálnych aminokyselín. Obohatenie o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy, stavebné látky nukleových kyselín DNA a RNA. Vyvazovač toxínov produkovaných plesňami pomáha kontrolovať vplyv mykotoxínov a redukuje ich absorpciu. Oligosacharidy mananov sa podieľa sa na rozvoji imunity. Fitmin Faktor posilňuje funkciu zažívacieho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva. Vplyvom extrúzie je zaistená vysoká stráviteľnosť.

• Obsahuje kvalitnú a ľahko stráviteľnú bielkovinu, ktorej kvalita je podporená prídavkom esenciálnych aminokyselín lyzínu a metionínu.
• Obohatenie o OMEGA 3 MK (EPA, DHA) prispieva k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku.
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy, stavebné látky nukleových kyselín DNA a RNA.
• Vyvazovač toxínov produkovaných plesňami pomáha kontrolovať vplyv mykotoxínov a redukuje ich absorpciu.
• Oligosacharidy mananov sa podieľajú sa na rozvoji imunity.
• Fitmin faktor posilňuje funkciu zažívacieho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.
• Vplyvom extrúzie je zaistená vysoká stráviteľnosť.
• Vďaka tepelnej stabilizácii zabezpečená vysoká hygienická čistota krmiva.
• Vysoká chutnosť.

Zloženie:

kukurica, jačmeň, sójové bôby, lucernové úsušky, sójový olej, dihydrogenfosforečnan vápenatý, sušená srvátka, uhličitan vápenatý, cukor, pšeničná múka, chlorid sodný, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg / kg, sušená riasa Schizochytrium limacinum 1000 mg / kg

Analytické zloženie:

hrubý proteín 15%, oleje a tuky 8%, vláknina 6%, popol 9,6%, vápnik 1,6%, sodík 0,27%, fosfor 1,2%

Doplnkové látky na 1kg:

vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s podobnými účinkom: vit. A - E672 21500 IU, vit. D3 - E671 1800 mj, vit.E (ako RRR-alfa-tokoferol) 155 mg, niacinamid 45 mg, cholinchlorid 1040 mg, vit.B1 17 mg, vit.B2 16 mg, vit.B6 14 mg, vit.B12 6 mikrogramov, biotín 2 mg, kyselina listová 7 mg, pantothenan vápenatý 47 mg; Aminokyseliny: L-lyzín 9300 mg, DL-metionín 3117 mg; Antioxidanty: BHA- E320 15 mg, BHT- E321 15 mg

Balenie: 15kg

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naposledy prezerané

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.