Panel používateľa
Späť

Zaokrúhľovanie platieb v hotovosti

Pridané: 22.6.2022 08:53:01 Počet zobrazení: 293

22 Jún 2022

Novela zákona o cenách má minimalizovať potrebu používania 1 a 2 eurocentových mincí, čím sa má dosiahnuť zníženie nákladov podnikateľov a verejnosti za poplatky bánk za vloženie a spracovanie 1 a 2 eurocentových mincí ako aj k zjednodušeniu vydávania mincí pri hotovostných platbách.

Zaokrúhľovanie platieb v hotovosti

Podľa zákona bude každý podnikateľský subjekt povinný zaokrúhľovat konečnú výslednú cenu na 5 eurocentov.

Tým pádom, tak ako všetci, budeme aj my v našom internetovom obchode s krmivami zaokrúhľovať všetky objednávky s platbou v hotovosti pri osobnom prebratí či v rámci rozvozov. Systém bude zaokrúhľovanie vašich objednávok robiť automaticky pri zvolení platby v hotovosti.

Na príkladom obrázku vidíte, kde si toto zaokrúhlenie ceny viete skontolovať. Zaokrúhlenie výslednej ceny nájdete pod súhrnom objednávky pri výslednej konečnej cene za celú vašu objednávku. Pri zvolení inej platby toto zaokrúhlenie automaticky zmizne.

automatické zaokrúhľovanie cien

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie