Panel používateľa
Späť

Taste of Wild Lowland Creek

Pridané: 10.3.2021 19:14:14 Počet zobrazení: 174

10 Marec 2021

Nové Kompletné krmivo pre mačky z kačice, prepelice a ostatnej hydiny pre všetky štádiá života. Taste of Wild Lowland Creek v baleniach 2kg a 6,6kg prináša pre Vaše mačky chuť divočiny z prirodzeného prostredia mačacích predkov.

Taste of Wild Lowland Creek

 

 

TOW Lowland creek

V amerických nížinách si šelmy najčastejšie hľadajú potravu v okolí miestnych zátok. Tu majú najväčšiu šancu zahryznúť sa do lákavých kačíc a prepelíc. Pre šelmy žijúcej vo vašich domovoch túto šancu prináša nové balenie Lowland Creek. Vaša mačka neodolá vôňu čerstvej kačice a ostané hydiny, ktorou je toto balenie naozaj nabité! TASTE OF WILD Lowland Creek - ideálne vyvážené krmivo pre dospelé mačky i mačiatka, ktorému žiadna neodolá!

TASTE OF WILD Lowland Creek je kompletné krmivo pre mačky vhodné pre všetky štádiá života. Proteíny získané z kačice, prepelice a ostatnej hydiny si vaša mačka zamiluje. Ovocie, zelenina a tiež taurín pre ostrý mačací zrak.

Tieto superkvalitné granule kúpite u nás na https://www.gazoo.sk/p/1590/taste-of-wild-lowland-creek.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.