Panel používateľa
Späť

Nové ceny produktov Fitmin Horse

Pridané: 1.4.2021 19:39:50 Počet zobrazení: 154

01 Apríl 2021

Značky

Produkty Fitmin Horse prechádzajú zmenou cenníka a postupne budú všetky ceny produktov z tejto rady prepočítavané a upravované podľa podmienok výrobcu. Viac informácií sa dočítate ďalej ...

Milí zákazníci.


Určite ste si všimli, že všade sa postupne zvyšujú ceny krmív a doplnkov. Tento trend zvyšovania začal na začiatku roka a postupne každá značka zvyšuje ceny v závislosti od rastúcich cien výrobných surovín, ktoré používajú pri výrobe, cien dopravy a rôznych iných faktorov, ktoré ovplyvňujú finálnu cenu produktu.

Doteraz sa to pri našom sortimente týkalo zatiaľ krmív a komponentov značky Avicentra a tŕpli sme, kedy to ovplyvní aj ďalší nami predávaný sortiment.

V tomto momente sme už boli oboznámený s miernym zvýšením cien produktov Fitmin Horse, čo sa v najbližších dňoch prejaví v našich predajných cenách. Naďalej sa budeme snažiť držať ceny čo najnižšie, avšak miernemu zdražovaniu sa nevyhneme ani my.

Na základe tohto Vám sú produkty Fitmin Horse od 1.4.2021 v špeciálnom režime, kde každá objednávka obsahujúca produkty pre kone značky Fitmin bude skontrolovaná, skontrolujú sa skladové zásoby, nové ceny a prípadné zmeny v cene produktov, ktoré nie sú skladom a budú sa naskladňovať, Vám budú oznámené s potrebou odsúhlasiť objednávku nanovo.

Je nám tento krok ľúto, no musíme sa aj my prispôsobovať podmienkam trhu.

Verím, že budeme naďalej spĺňať prísne kritériá kvality nášho obchodu, ktoré sme si tvrdou prácou nastavili a že budete naďalej našimi spokojnými zákazníkmi.

Hrica Martin

 

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.