Panel používateľa
Späť

Eminent Mini

Pridané: 26.8.2021 16:53:10 Počet zobrazení: 31

26 August 2021

Granule Eminent Mini - správna voľba pre malé a trpaslíčie plemená. Eminent vyvinulo novú radu krmív Mini, ktoré zohľadňujú všetky potreby psov malých plemien, sú bez obilnín a naozaj CHUTIA!

Eminent Mini

Eminent Mini je rad krmív úplne bez obsahu obilnín, postavená na kvalitných zdrojoch proteínov. Vďaka tomu je krmivo vysoko stráviteľné a nezaťažuje tráviaci trakt. Obsah energie a kŕmne dávky sú uspôsobené malým plemenám tak, aby sa predišlo skokovému poklesu hladiny glukózy v krvi. Hydrolyzované bielkoviny dopĺňajú nutričný aj chuťový profil krmiva.

OVERENIE CHUTNOSTI - naši psí testeri dôsledne otestovali všetky druhy granúl. A rozhodne je odporúčajú!

Granule sú balené v 2kg baleniach a sú BEZ syntetických farbív, BEZ chemických konzervačných látok, BEZ umelých antioxidantov, BEZ geneticky modifikovaných organizmov (GMO).

 

V ponuke štyry druhy krmív Eminent Mini -

eminent mini duckEminet Mini Duck - krmivo s kačacím mäsom pre toy a mini psie plemená, ktoré žijú aktívnym spôsobom života.

 

 

 

Eminent Mini LambEminent Mini Lamb - krmivo s jahňacím mäsom pre toy a mini psie plemená náchylné k tráviacim problémom.

 

 

 

Eminent Mini SalmonEminent Mini Salmon - krmivo s lososom pre toy a mini psie plemená zlepšuje kvalitu srsti, prevencia dermatitídy.

 

 

 

Eminent Mini InsectEminent Mini Insect - krmivo bez mäsa pre toy a mini psie plemená, trpiace alergiami na bežne používané zdroje proteínov.

 

 

 

Už si len vybrať tú správnu pre Vás.

 

 

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.