Panel používateľa

Pomoc útulkom

Pomáhame útulkom a KS aj vďaka vám

My sme s pomocou už začali. 27. mája 2019 sme prvý krát odniesli krmivo pre psov do karanténnej stanice v Malackách. A v tejto činnosti chceme pokračovať. Pomôcť s pomocou nám viete aj vy, jednoducho, z domova.

 

Ako to funguje?*

Vy, nakúpite akýkoľvek tovar pre Vášho psa/psov alebo mačku/mačky, tak ako máte vo zvyku. Vás to nestojí nič navyše, platíte len bežnú cenu tovaru.

My venujeme 2% z ceny za tovar dobrému účelu, spočítame všetky zozbierané peniaze a pretvoríme ich na tovar, o ktorý si aktuálne vybraný útulok či karanténna stanica požiada, tovar zadovážime a dostaneme na správne miesto, či už vlastnou dopravou alebo kuriérom.

 

Komu všetkému pomáhame?

Chceme tu byť nielen pre útulky a stanice v našom okolí, ale aj pre všetky ostatné zariadenia. Preto oslovujeme a spolupracujeme aj s útulkami a stanicami po celom slovensku. V dnešnej dobe elektronickej komunikácie a kuriérov nieje problém poslať potrebnú pomoc aj na opačný koniec Slovenska.

Máte tip, komu môžeme pomocť, máte kontakty na konkrétny útulok či stanicu? Pošlite nám váš tip či priamy kontakt na mail info@gazoo.sk a my ich zaradíme do nášho zoznamu pomoci.

Pomôžte aj vy, aby sa zvieratá v útulkoch mali lepšie, než nájdu svoj domov.

 

šteňatá v útulku

mačka v útulku

 

* Príspevky pre útulky a karanténne stanice sú zo strany predávajúceho dobrovoľné a niesú právne vymáhateľné. Predávajúci čestne prehlasuje, že všetky jeho úmysly sú čestné a zozbierané peniaze použije výlučne na pomoc útulkom a karanténnym staniciam. Výber útulkov a KS je na uvážení predávajúceho. V prípade, že suma vyčlenená na pomoc nieje dostatočne vysoká, prenáša sa táto suma do ďaľšieho vyhodnocovaného obdobia. Vyhodnocujeme každé 2 mesiace.

Naše služby - Vaše výhody

Ako každý dobrý E-Shop, aj my ponúkame množstvo výhod pre vás - zákazníkov. Každého zákazníka si vážime a snažíme sa o maximálnu možnú spokojnosť z vašej strany.

Moderný trend dnešnej doby utláča v minulosti zaužívané a samozrejmé návyky obchodníkov, kde zákazník bol vždy na prvom mieste a prístup k zákazníkom bol na úplne inej úrovni.

My sa staráme o našich zákazníkov tak, ako očakávame, že budú iný predajcovia pristupovať k nám. Preto nás vždy teší kladné a pochvalné slovko od vás, milí zákazníci, a o to viac sme presvedčený, že sme na správnej ceste.

 

Sme tu pre vás. Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ sa budete potrebovať čokoľvek spýtať, alebo budete potrebovať poradiť.

 • Ikona

  Doprava ZADARMO od 49€

  Pri nákupe nad 49€ do váhy 50kg máte dopravu zdarma (neplatí pre 25kg krmivá pre hosp. zvieratá). 

 • Ikona

  Objednávky aj telefonicky

  Ak máte akýkoľvek problém s vytvorením objednávky či výberom krmiva, stačí nás telefonicky kontaktovať a my Vám s objednávkou pomôžeme, prípadne celú vytvoríme za Vás.

 • Ikona

  Posielame ihneď aj pri platbe prevodom

  Pri platbe prevodom stačí, ak nám odošlete na mail alebo mms/whatsapp potvrdenie/fotku potvrdenia o zadaní platby a Vašu objednávku odosielame okamžite, nečakáme až na pripísanie platby.

 • Ikona

  Extra prístup k zákazníkom

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme s náležitou úctou a je pre nás ten najhlavnejší, rovnako, ako vaše domáce zvieratá. Pretože keď ste spokojný vy, sme spokojný aj my.

 • Ikona

  Veľký výber značiek

  V ponuke u nás nájdete široký sortiment značiek krmív pre všetky zvieratá. Na výber je vždy z viacero značiek a určite si budete vedieť vybrať.

 • Ikona

  Bohatý sortiment pre hosp. zvieratá

  Ponuka krmív pre hospodárske zvieratá je bohatá a viete si vybrať presne také krmivo, aké vyhovuje vašim zvieratám. Sortiment obsahuje krmivá a kŕmne zmesy pre kone, sliepky, králiky, kozy, ovce, ošípané ako aj špeciálne zmesy pre prepelice, holuby či morčatá.

blank
 • Essential Jaguar
 • Bohemia pet food morčacie
 • PRIMORDIAL Adult mini Trout & Duck
 • Previous
 • Ďalší

Prihlásenie